انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 برای PC به طور رسمی تایید شد

0 228

تایید Senuas Saga Hellblade 2 در رایانه های شخصی

انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 برای PC: در جریان مراسم The Game Awards 2019 بود که بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در کنار کنسول نسل نهمی شرکت مایکروسافت (Microsoft) یعنی Xbox Series X، معرفی نسبتا زیبایی داشت و قرار بر این شد تا این بازی بسیار مورد انتظار برای کنسول اکس باکس سری اکس منتشر شود. تا چند روز قبل خیلی ها یک نگرانی بزرگ داشتند و نگران پورت نشدن این بازی روی رایانه های شخصی (PC) که واقعا گیمرهای بی شماری دارد، بودند. به هرحال آرون گرین برگ که مدیر یکی از بخش های شرکت مایکروسافت است، در توییتر خود، مهری بر شایعات تایید Senuas Saga Hellblade 2 در رایانه های شخصی زد.
جزئیات بیشتر از تایید Senuas Saga Hellblade 2 در رایانه های شخصی (PC) را در ادامه بخوانید؛

مایکروسافت به همراه Senuas Saga Hellblade 2 پرقدرت شروع خواهد کرد

همانطور که گفته شد قرار است این بازی اول از همه برای نسل نهم (کنسول اکس باکس سری اکس – Xbox Series X) منتشر شود و در صورتی که این عنوان بتواند خوب ظاهر شود، بدون شک تاثیر بسزایی در فروش کنسول نسل نهمی مایکروسافت (Microsoft) و علی الخصوص گرایش استودیوهای مستقل به این شرکت خواهد داشت. چیزی تا پایان نسل هشتم و شروع نسل جدید باقی نمانده است و چشم روی هم بگذارید، چندین سال از نسل جدید می گذرد.
باید دید در ادامه چه اتفاقاتی می افتد.

تایید Senuas Saga Hellblade 2 در رایانه های شخصی (رسمی)
تایید Senuas Saga Hellblade 2 در رایانه های شخصی (رسمی)

تاریخ انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 برای PC هنوز اعلام نشده است

در واقع هنوز تاریخ انتشار این بازی نه در کنسول XBOX Series X و نه در رایانه های شخصی (PC) معلوم نیست و اما انتظار می رود در کنار منتشر شدن جزئیات بیشتر راجع به کنسول اکس باکس سری اکس در همین تابستان، اطلاعات بیشتری راجع به این بازی منتشر شود.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود