فصل سوم بازی Apex Legends [جزئیات و ویژگی های + تریلر]

سیزن سوم بازی ایپکس لجندز (Apex Legends)

0 1,557

همه چیز درباره Season 3 بازی Apex Legends

بالاخره اطلاعات اصلی فصل سوم بازی apex legends با نام Meltdown  رونمایی شد. در فصل سوم بازی Apex Legends شاهد اضافه شدن لجند Crypto و یک اسلحه جدید به همراه چندین مورد دیگر خواهیم بود. در این مقاله قصد داریم تمام اطلاعات موجود در مورد فصل سوم apex legends را مورد بررسی قرار می دهیم .
اگر از طرفداران بازی apex legends بوده باشید حتما میدانید که در فصل دوم محتواهای بسیار زیادی از قبیل : حالت Ranked، لجند Wattson،بتل پس جذاب، اسلحه جدید و … به بازی اضافه شدند. احتمالا در فصل سوم دوباره شاهد اضافه شدن محتواهای زیادی به بازی خواهیم بود. تیم سازنده بازی به طرفداران بازی Apex legends وعده داده اند که علاوه بر لجند جدید و اسلحه جدید برنامه های زیادی برای ارائه محتواهای جدید در بلند مدت خواهند داشت.
در ادامه می توانید تاریخ شروع Season 3 بازی Apex Legends را بخوانید.

تاریخ شروع Season 3 بازی Apex Legends

فصل سوم بازی Apex legends درست بعد از به پایان رسیدن فصل دوم یعنی در تاریخ 1 اکتبر 2019 (9 مهر 1398) آغاز می شود و فاصله ای بین فصل ها وجود نخواهد داشت. البته بر اساس تقویم Respawn فصل سوم در ماه سپتامبر آغاز می شود، اما با توجه به اینکه فصل های اول و دوم بازی Apex legends همیشه یک ماه نسبت به تقویم Respawn دیرتر آغاز شده اند به احتمال بسیار زیاد فصل سوم هم در ماه اکتبر آغاز می شود.
در ادامه می توانید تریلر مربوط به آن را ببینید.

تریلر Season 3 بازی Apex Legends

شما می توانید تریلر Season 3 بازی Apex Legends را در زیر مشاهده نمایید.

لجند جدید Crypto

سرانجام اضافه شدن لجند مورد انتظار  Crypto در فصل سوم ایپکس لجندز تایید شد. قابل ذکر است از مدت های پیش با توجه به سینماتیک های داستانی، اضافه شدن لجند Crypto پیش بینی می شد. در این قسمت قصد داریم توانایی های لجند Crypto را مورد بررسی قرار دهیم.
تا انتهای این مطلب همراهمان باشید.

لجند جدید (Crypto) در سیزن سوم ایپکس لجندز اضافه می شود.
لجند جدید (Crypto) در سیزن سوم ایپکس لجندز اضافه می شود.

Tactical: Aerial Drone

Crypto با این توانایی یک Drone را summon می کند که به مدت 40 ثانیه ماندگاری و 200 متر Range دارد. لجند Crypto با این Drone قابلیت هک کردن درها، لوت کردن bin ها و برداشتن بنرها را خواهد داشت.

Passive: Neuro Link

با این توانایی Passive، لجند Crypto و هم تیمی ها توانایی دیدن لوت ها و دشمنانی که Drone شناسایی می کند را دارند.

Ultimate: Weapon Drone EMP

Drone شما یک EMP Blast شارژ می کند و به وسیله آن به شیلد دشمنان دمیج (آسیب) می رساند و همچنین دشمنان را Slow (کاهش سرعت) می کند، همچنین تمامی تله ها (Trap) را غیرفعال می کند.

آیا قیمت بتل پس (Battle Pass) در فصل سوم بازی Apex Legends کاهی می یابد؟

شایعاتی در چند روز اخیر مبنی بر ارزان تر شدن بتل (Battle Pass) وجود دارد که هنوز هیچ چیز نه تایید شده و نه رد شده است. البته این احتمال بسیار قوی است، چرا که سازندگان سعی دارند با این روش بازیکنانان بیشتری را جذب کنند، دقیقا همانند سیاست اپیک گیمز (Epic Games) برای بازی فورتنایت. همچنین گفته می شود سبک و سیاق بتل پس نیز به کلی فرق خواهد کرد.
البته موارد گفته شده فعلا در حد شایعه هستند.
به هرحال باید دید که در انتها چه اتفاقی می افتد.

سیستم بتل پس (Battle Pass) در Season 3 بازی Apex Legends دستخوش تغییراتی می شود.
سیستم بتل پس (Battle Pass) در Season 3 بازی Apex Legends دستخوش تغییراتی می شود.

اضافه شدن بخش PVE ؛ شایعه یا واقعیت؟

بخش های PVE به طور کلی بخش هایی هستند که حریف مقابل شما بازیکن (Player) نیست و با حریف کامپیوتری رقابت یا مبارزه می کنید. مثل بخش زامبی سری بازی Call of Duty. شایعاتی مبنی بر اضافه شدن بخش PVE به بازی ایپکس لجندز در فصل سوم وجود دارد، اما ریسپاون (Respawn) هنوز هیچ واکنشی نشان نداده است و انتظاری هم از این بابت نمی رود.
به شخصه امیدوارم بخش PVE ضربه ای به بخش اصلی (PVP) وارد نکند.

اسلحه جدید: Charge Rifle

این یکی از آن اتفاقاتیست که قابل پیش بینی بود، چرا که ما در فصل قبلی (Season 2) هم شاهد اضافه شدن اسلحه جدید بودیم. فصل سوم بازی Apex Legends از این قاعده مستثنی نیست و قرار است اسلحه جدید، از نوع Energy، تحت عنوان Charge Rifle به بازی اضافه شود.
در ادامه می توانید عکس اسلحه جدید را ببینید.

تصویری از اسلحه جدید (Charge Rifle)
تصویری از اسلحه جدید (Charge Rifle)

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ دنبال کنید:

باید دید که آیا لجند جدید از جذابیت خاصی برخوردار خواهد بود یا خیر.
نظرات خود را نسبت به این مقاله و فصل سوم ایپکس لجندز با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود