تاریخ انتشار بازی Rune II مشخص شد + تریلر زمان عرضه

همچنین تریلر زمان عرضه این بازی را می توانید مشاهده کنید؛

0 185

زمان عرضه Rune 2 معلوم شد

تاریخ انتشار بازی Rune II: اگر از گیمرهای قدیمی باشید، حتما با بازی Rune I که در سال 2000 منتشر شد، آشنا هستید، بازی که شما قبل از هرچیز مشخص می کردید که می خواهید به کدام یک از سه خدا (Thorو Hel و Odin) وفادار باشید و هرکدام را که انتخاب می کردید، قدرت مربوط به وی را به دست می آوردید. به طور مثال Thor به چکش شما قدرتی از نوع خودش می داد، Hel قدرت یخی می داد و Odin نیز قدرت های مختص به خود را می داد. 3 سال قبل استودیوی Human Head خبر از ساخت نسخه دوم Rune، تحت عنوان Rune: Ragnarok را به طرفداران قدیمی خود داد، که البته این نام به Rune: II هم اکنون تغییر کرده است.
در ادامه جزئیات بیشتر مربوط به بازی Rune 2 را بخوانید.

تریلر زمان عرضه Rune II

اگر تجربه نسخه اول Rune را داشته باشید، در تریلر بالا به خوبی متوجه وفادار بودن Rune 2 به نسخه
اول خود می شوید.

در تریلر زمان عرضه Rune 2 چه چیزهایی را می بینیم؟

همانطور که گفتم، Rune 2 به خوبی به ریشه هایش وفادار مانده، به طوری که هنوز هم همانند Rune I، ما برای ساخت شخصیت باید خدای خود را انتخاب کنیم، البته تعداد خداها بیشتر شده است. همچنین بخش هایی از داستان بازی و سبک نبرد و گیم پلی بازی Rune 2 را نیز می بینیم.
در ادامه می توانید زمان عرضه Rune 2 را بخوانید.

تاریخ انتشار بازی Rune II

قرار است Rune 2 برای تاریخ 12 نوامبر 2019 (21 آبان ماه 1398) به طور انحصاری برای رایانه های شخصی (PC) از فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) منتشر شود و هنوز معلوم نیست که آیا استودیوی Human Head قصد پورت و انتشار Rune II را برای سایر پلتفرم ها (کنسول های PS4 و XBOX ONE) دارد یا خیر. به هرحال سازندگان انتشار انحصاری این بازی روی اپیک گیمز (Epic Games) را تایید کرده اند.
به شخصه امیدوارم این بازی برای سایر پلتفرم ها هم منتشر شود.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

فعلا قضاوت در رابطه با بازی Rune II خیلی زود است و بایستی تا زمان عرضه Rune 2 صبر کنیم.
نظر شما نسبت به تریلر زمان عرضه Rune 2 چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود