شخصیت رمبو به بازی Mortal Kombat 11 اضافه می شود [گیم پلی]

0 607

شخصبت محبوب جان رمبو به مورتال کامبت 11 می آید

شخصیت فیلم های اکشن جان رمبو که سیلوستر استالونه ایفای نقش آن را بر عهده داشت در تاریخ 17 نوامبر معادل 27 آبان، به عنوان بخشی از کامبت پک دوم به بازی مورتال کامبت 11 اضافه میشود و تمام تکنیک ها و روش های مبارزه اش را به مورتال کامبت میاورد.

این بدین معناست که چاقوی بزرگ مخصوص بقای رمبو هم اضافه میشود. همینطور کمان و تیر های انفجاری اش. و ظاهرا رمبو تمام زمین های بازی را با همه جور تله های مرگبار خودش پر کرده و یکی از این تله ها بخشی از فتلیتی اش است.

تماشا کنید: گیم پلی از شخصیت Rambo در Mortal Kombat 11

 

در ویدیوی معرفی شخصیت جدید مهمان، رمبو را میبینیم که با لباس الهام گرفته شده اش از فیلم های First Blood و Rambo: First Blood Part 2 و Rambo 3 ، با شخصیت های کابال و ارون بلک و ترمیناتور مبارزه میکند.

و درست مثل سکانسی از فیلم First Blood که رمبو گلوی فردی در فیلم را پاره میکند، در اینجا هم گلوی ارون بلک را پاره میکند.

رمبو به همراه شخصیت های میلینا و رین به زودی به بازی اضافه خواهد شد. این شخصیت ها همزمان با انتشار Mortal Kombat 11: Ultimate، در یه پکیج کامل که شامل دیتای اصلی بازی و کامبت پک های اول و دوم و بسته الحاقی Aftermath منتشر میشوند که در پلتفرم های گوگل استیدیا ، نینتندو سوییچ ، PS4 ، PS5 ، کامپیوتر ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری ایکس قابل دسترس خواهد بود.

کسانی که نسخه PS4 یا XBOX ONE بازی MK11 را از قبل خریده باشند میتوانند به صورت رایگان نسخه PS5 یا Xbox سری ایکس را هم دریافت کنند.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به اضافه شدن رمبو به Mortal Kombat 11 چیست؟

منبع: سایت پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود