Battle Pass به بازی Rainbow Six Siege اضافه می شود + تریلر

اضافه شدن بتل پس به رینبو سیکس خبر قابل توجه امروز بود ...

0 1,693

اضافه شدن بتل پس در Rainbow Six Siege

Battle Pass به بازی Rainbow Six Siege اضافه خواهد شد: امروز در دنیای بازی های ویدیویی خبر جالبی منتشر شد. طبق گفته های یوبیسافت، قرار است به زودی سیستم بتل پس به بازی Rainbow Six Siege اضافه شود. یوبیسافت (Ubisoft) این خبر را با تریلر منتشر کرد که شما می توانید آن را در بالای صفحه مشاهده کنید. بازی های آنلاین درحال طی کردن مسیر جدیدی هستند و در سال اخیر، اکثر بازی های آنلاین منتشر شده از سیستم بتل پس استفاده کرده اند، اولین بار بازی بتل رویالی پابجی (PUBG) بود که از این سیستم رونمایی کرد و با استقبال جالبی از سوی گیمرها روبرو شد.
در ادامه به جزئیات و نحوه کارکرد سیستم بتل پس Rainbow Six Siege می پردازیم.

تریلر معرفی سیستم بتل پس بازی Rainbow Six Siege

Battle Pass به بازی Rainbow Six Siege چه زمانی اضافه می شود؟

تاکنون هیچ خبر یا صحبتی مبنی بر تاریخ عرضه بتل پس در Rainbow Six Siege منتشر نشده است و همانطور که می دانید، در تریلر منتشر شده، یوبیسافت (Ubisoft) تنها قصد معرفی این سیستم و نحوه کارکرد آن را دارد، اما انتظار می رود در هفته های آتی، اطلاعات بیشتری در رابطه با این سیستم منتشر شود.
در ادامه به نحوه کارکرد این سیستم می پردازیم.

Battle Pss در بازی Rainbow Six Siege چطور کار می کند؟

اگر تریلر معرفی سیستم بتل پس را تماشا کرده باشید، متوجه این شدید که این سیستم دارای دو فاز است که در دو هفته ارائه می شود، Phase اول رایگان است و به نوعی آزمایشی است و به مدت 7 روز در دسترس کاربران قرار می گیرد و قرار است با عرضه Operation: Ember Rise فاز اول هم رونمایی شود، لازم به ذکر است فاز اول قرار است با نام “Call Me Harry” منتشر شود و یک مینی بتل پس محسوب می شود. همچنین پیشرفت در لول بتل پس، بستگی به تعداد بازی ها و موفقیت های شما دارد، به طور مثال هرچه در بازی ها بیشتر برنده شوید و بیشتر Kill بگیرید، Battle Point دریافت می کنید که به ارتقاء بتل پس شما کمک می کند.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

Battle Pass به بازی Rainbow Six Siege به تنوع بازی کمک بسیار زیادی می کند.
هنوز قیمت بتل پس در Rainbow Six Siege مشخص نشده است، اما همانطور که
پیشتر گفتم، انتظار می رود در هفته های آتی اطلاعات تکمیلی در رابطه با این سیستم منتشر شود.
نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود