همه چیز درباره آپدیت 4.3 بازی PUBG [ویژگی ها و تغییرات]

بروزرسانی 4.3 پابجی اعمال شد!

0 1,163

جزئیات بروزرسانی 4.3 بازی پابجی

همه چیز درباره آپدیت 4.3 بازی PUBG: زمانی که بازی فورتنایت به عنوان اولین رقیب جدی PUBG منتشر شد، خیلی ها فکر نمی کردند که روزی بشود که خود طرفداران بازی PUBG از این بازی به سمت فورتنایت کوچ کنند، اما در نهایت این اتفاق افتاد و فورتنایت توانست به بروزرسانی های مختلف و اضافه کردن مودهای متنوع به بازی خود، نه تنها از بازی پابجی، بلکه از تمامی بازی های آنلاین محور و بتل رویال (Battle Royale) خود را جدا کند. متاسفانه بازی پابجی (PUBG) پتانسیل های فراوانی داشت و دارد، اما سازندگان آن به خوبی از آن بهره نبرده اند. البته همین ماه قبلی بود که یک آپدیت برای رفع مشکلات و اضافه شدن تفنگ های جدید به بازی اضافه شد، اما این برای عنوان بزرگی همچون پابجی (PUBG) بسیار کم است.
در ادامه جزئیات بروزرسانی 4.3 بازی پابجی را بخوانید.

محوریت بروزرسانی 4.3 بازی PUBG روی چه مواردی است؟

قبل از هرچیز لازم به ذکر است این بروزرسانی فعلا در حالت بتا، تنها برای رایانه های شخصی (PC) منتشر شده است و پس از رفع مشکلات احتمالی و اضافه کردن ویژگی های جدید، آپدیت 4.3 برای تمامی پلتفرم ها (PS4 و XBOX ONE) نیز منتشر می شود. محوریت آپدیت 4.3 بیشتر روی اضافه کردن آیتم های جدید و کاربردی به بازی است که در ادامه می توانید آنها را بخوانید و با ویژگی های انها آشنا شوید.
در ادامه به موشکافی جزئیات آپدیت 4.3 می پردازیم.

همه چیز درباره آپدیت 4.3 بازی PUBG

پس از اعمال این آپدیت، به ترتیب اسلحه شاتگان، با نام DP-12، یک نوشیدنی انرژی زا (جهت بازیابی سلامتی) و یک عنصر جدید تحت عنوان Bluezone Uplink به بازی اضافه شده است. Bluezone Uplink کاری می کند که شما به منطقه امن نقشه (Safe Zone) منتقل شوید، با توجه به وسعت بسیار بالای نقشه های بازی PUBG، اضافه شدن این ویژگی واقعا لازم بود.
البته Bluezone Uplink قبلا در بازی با ویژگی های کمتر و نام دیگر قبلا نیز وجود داشته است.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

همانطور که گفتم، بروزرسانی 4.3 فعلا در فاز بتا قرار دارد و در آینده دستخوش تغییراتی می شود.
نظر شما نسبت به این پست ” همه چیز درباره آپدیت 4.3 بازی PUBG ” چیست؟
خوشحال می شویم اگر نظر خود را نسبت به جزئیات بروزرسانی 4.3 بازی پابجی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود