تاریخ انتشار بازی Pine مشخص شد + تریلر و مدت زمان بخش داستانی

زمان عرضه بازی جذاب و جهان باز Pine

0 207

زمان عرضه Pine معلوم شد

تاریخ انتشار بازی Pine: بازی Pine نام یکی از بازی های جهان باز (Open World) است که توسط استودیوی مستقل و هلندی Twirlbound درحال توسعه می باشد، خیلی ها با دیدن تصاویر و تریلرهای مختلف از این بازی، به یاد شاهکار هنری زلدا (Zelda) که انحصاری کنسول دوست داشتنی و محبوب نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) است می افتند. لازم به ذکر است، اعضای استودیوی مستقل Twirlbound این نکته که از بازی زلدا (Zelda) الهام گیری کرده اند را نیز تایید کرده اند. سازندگان این بازی در جریان TGS صحبت هایی را راجع به این بازی انجام داده اند که خواندن آنها خالی از لطف نیست.
در ادامه تریلر و زمان عرضه Pine را تماشا کرده و بخوانید.

تریلر بازی Pine

لازم به ذکر است ویدیویی که مشاهده کردید، مخصوص نسخه نینتندو سویی (Nintendo Switch) بازی Pine می باشد.

تاریخ انتشار بازی Pine

سازندگان این بازی (استودیوی مستقل هلندی Twirlbound) این قول را دادند که بازی در 10 اکتبر (آبان 98) برای کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) و رایانه های شخصی (PC) با بهترین کیفیت منتشر شود. هنوز معلوم نیست که آیا این استودیو قصد دارد تا این بازی را برای سایر پلتفرم ها (کنسول های XBOX ONE و PS4) عرضه کند یا خیر.
در ادامه به جزئیات بازی می پردازیم.

نکاتی در رابطه با بازی Pain

همانطور که گفتم این بازی جهان باز (Open World) شباهت بسیار زیادی به دنیای زلدا (Zelda) دارد. این شباهت را می توانید در گرافیک، المان ها و گیم پلی بازی نیز مشاهده کنید. همچنین تعداد ساعات گیم پلی این بازی (بخش داستانی) بسیار مناسب است و برای به اتمام رساندن این بخش، به چیزی حدود 20 الی 25 ساعت زمان نیاز دارید. گفته می شود داستان بازی در رابطه با حیواناتیست که به سخن آمده اند و دنیا دستخوش تغییراتی شده است … (براساس شایعات)

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شو:

تاریخ انتشار بازی Pine توسط سازندگان بازی تایید شده و اگر از این سبک بازی ها خوشتان می آید، هم اکنون می توانید این بازی را پیش خرید کنید و در زمان گفته شده، بازی را تحویل بگیرید.
نظر شما نسبت به بازی Pain چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود