بازی PES 2021 به صورت آپدیت عرضه خواهد شد و هیچ چیز جدیدی نخواهد داشت!

0 4,194

طرفداران منتظر عرضه پی اس 2021 نباشند!

ساعاتی قبل یک خبر حسابی در شبکه های اجتماعی میان گیمرها با عنوان «عدم عرضه بازی PES 2021» منتشر شد که حسابی سر و صدا کرد و تقریبا می توان گفت جامعه گیمر و علی الخصوص طرفداران پی اس (PES) را ناراحت کرد. درحالی که بعد از اعلام تاریخ انتشار بازی FIFA 21 همه طرفداران منتظر اعلام جزئیات جدید از بازی پی اس 2021 بودند اما صفحه بازی PES 2021 در فروشگاه مایکروسافت، تحت عنوان «eFootball PES 2021 SEASON UPDATE» معرفی شده است و در توضیحات آمده است که این بازی هیچ پیشرفتی نسبت به نسخه 2020، چه از لحاظ گیم پلی و چه از لحاظ گرافیک نخواهد داشت و به عنوان یک آپدیت با حجم کم 100 مگابایتی برای PES 2020، این عنوان را به 2021 ارتقاء می دهد و تنها منوها، لباس تیم ها و احتمالا نقل و انتقالات دچار تغییر می شوند.

لازم به ذکر است این خبر هنوز به طور رسمی توسط کونامی (Konami) اعلام نشده است و باید دید که آنها چه واکنشی نسبت به نوشته های فروشگاه مایکروسافت استور نشان می دهند.

تصویری از محصول بازی PES 2021 در فروشگاه Microsoft که تحت عنوان آپدیت فصلی (Season Update) معرفی شده است!
تصویری از محصول بازی PES 2021 در فروشگاه Microsoft که تحت عنوان آپدیت فصلی (Season Update) معرفی شده است!
  • آیا آپدیت فصلی (Season Update) بازی PES 2020 برای دارندگان PES 2020 رایگان خواهد بود؟

متاسفانه آپدیت فصلی که قرار است منتشر شود، چه برای کسانی که نسخه 2020 را دارند و چه برای کسانی که ندارند، پولی است و به هیچ عنوان رایگان نخواهد بود!
همچنین لازم به ذکر است به زودی Konami سالگرد 25 سالگی تاسیس خود را جشن خواهد گرفت و به همین منظور قیمت آپدیت فصلی یا Season Update در زمان عرضه خود با قیمت ویژه (احتمالا مناسب) به فروش خواهد رسید. لازم به ذکر است مسابقات یورو 2021 (EURO 2021) نیز در این نسخه حضور خواهد داشت.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

به عنوان طرفدار سری بازی پی اس، نظر شما نسبت به این اقدام کونامی چیست و آن را چطور ارزیابی می نمایید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود