تاریخ انتشار بازی Nioh 2 مشخص شد + تریلر تاریخ عرضه

تریلر بازی Nioh 2 به همراه تاریخ انتشار این بازی، منتشر شد؛

0 305

زمان عرضه Nioh 2 با انتشار یک تریلر معلوم شد

تاریخ انتشار بازی Nioh 2: اولین بار در E3 2018 بود که از نسخه دوم بازی Nioh رونمایی شد و هرکس که نسخه اول را تجربه کرده بود، با دیدن ویدیوهای این بازی، معتقد بود که نسخه دوم این عنوان از هر لحاظ بهتر از نسخه اول خواهد بود. به نظر می رسد تیم نینجا (Team Ninja) تجربیات خوبی را از نسخه اول به دست آورده و چند ماه قبل قول داد تا طرفداران سبک بازی های هاردکور عاشق نسخه دوم Nioh شوند، به طوری که با شنیدن بازی های سخت و طاقت فرسا، نام Nioh 2 به ذهنشان خطور کند. فارغ از موارد ذکر شده، ساعاتی پیش تیم نینجا (Team Ninja) با انتشار یک ویدیو از زمان عرضه بازی Nioh 2 تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.
در ادامه می توانید تاریخ انتشار و تریلر مربوط به زمان عرضه بازی را تماشا کنید.

تریلر و اطلاعات مربوط به Nioh 2

در این تریلر ما پیشرفت گرافیکی بازی را نسبت به چیزی که در E3 2018 تماشا کردیم به وضوح درک می کنیم. در این تریلر یک دقیقه و پانزده ثانیه ای که توسط تیم نینجا (Team Ninja) منتشر شده است، بیشتر باس فایت ها و چالش های مربوط به آن، مورد توجه قرار گرفته اند. به هرحال به نظر می رسد که ما همانند نسخه اول بازی Nioh با یک بازی سخت و چالش برانگیز روبرو خواهیم بود.
در ادامه به زمان عرضه Nioh 2 خواهیم پرداخت.

تاریخ انتشار بازی Nioh 2

لازم به ذکر است این بازی در انحصار سونی (Sony) و پلی استیشن 4 (PS4) قرار دارد و بازی برای سایر پلتفرم ها (PC و XBOX ONE) منتشر نخواهد شد. Nioh 2 در تاریخ 13 مارس 2020 (مصادف با 13 اسفندماه 1398) برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4) به طور انحصاری منتشر می شود.
تاریخ انتشار گفته شده در تریلر نیز ذکر شده است.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به تریلر زمان عرضه Nioh 2 چیست؟
آیا این بازی می تواند به موفقیت های نسخه اول برسد؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود