آپدیت جدید بازی Borderlands 3 با محوریت بالانس شدن بازی منتشر خواهد شد

بروزرسانی جدید Borderlands 3 به زودی منتشر خواهد شد؛

0 128

بروزرسانی بوردرلندز 3 با محوریت بالانس شدن بازی

آپدیت جدید بازی Borderlands 3: چند روز قبل بازی بوردرلندز 3 (Borderlands 3) منتشر شد و توانست با واکنش بسیار خوب منتقدان و علی الخصوص طرفداران همیشگی سری بازی بوردرلندز روبرو شود. با توجه به اینکه تمرکز اصلی این سری همیشه روی حالت آنلاین و کوآپ (CO-OP) است، طبیعتا باید انتظار مشکلات فنی را از این بازی داشت. زمانی که بازی منتشر شد، علی رغم تمام تعریف تمجیدها، منتقدان و طرفداران قدیمی این سری، از مشکلات فنی و بالانس نبودن شخصیت های بازی گله داشتند. حال استودیوی Gearbox Software در کمترین زمان ممکن (از زمان انتشار بازی) قصد دارد تا این مشکلات را حل کند و همین موضوع نشان از اهمیت بالای بازیکنان برای این استودیو دارد.
در ادامه قصد داریم به جزئیات بروزرسانی بوردرلندز 3 بپردازیم.

مشکل اصلی بازیکنان چیست؟

چند روز بعد از اینکه بازی Borderlands 3 منتشر شد، استودیو Gearbox Software یک بروزرسانی بسیار کوچک و جزئی منتشر کرد و هدف آنها بالانس کردن و فیکس کردن برخی کاراکترها بود. اما همین تغییرات جزئی و کوچک باعث اعتراض بازیکنان شد. البته نکته مثبت ماجرا اینجا است که استودیوی سازنده بازی سریعا به اعتراضات طرفداران و بازیکنان گوش کرده است که این نکته در نوع خودش بسیار جالب است.
البته مشکلات فنی کم و بیش در بازی دیده می شود که به نظر می رسد در بروزرسانی های
بعدی حل شود.

جزئیات آپدیت جدید بازی Borderlands 3

همانطور که قبل تر گفته شد، این بروزرسانی اولین بروزرسانی بازی نیست و سازندگان مدتی پس از عرضه بازی نیز اولین آپدیت بازی را عرضه کرده بودند. به معنای دیگر این بروزرسانی قصد دارد خراب کاری های برورسانی قبلی را رفع کنند و مشکلی که برای دو شخصیت Zane و Amare رخ داده بود را حل کنند (Zane به طور عجیبی قوی تر شد و از آن طرف Amare بسیار ضعیف شد)
جالب است بدانید تغییرات جزئی در اسپیل این دو شخصیت باعث به وجود آمدن این اتفاقات شده است.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظرات خود را نسبت به آپدیت جدید بازی Borderlands 3 با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود