نت وولف در سریال The Stand نقش آفرینی خواهد کرد

Natt Wolf بازیگر معروف، در سریال جدید The Stand

0 137

پیوستن نت وولف به فیلم The Stand

نت وولف در سریال The Stand: در چند وقت اخیر خبرهای زیادی از سریال The Stand منتشر شده است. سریال The Stand اقتباسیست از یکی از رمان های استیفن کینگ و با توجه به اینکه داستان های استیفن کینگ ظرافت مخصوص به خود را دارند، کارگردان ها معمولا از بازیگران نام آشنا و توانا استفاده می کنند تا یک وقت به پروژه شان به مشکل بر نخورد. در تازه ترین خبر نت وولف به این سریال پیوسته است. لازم به ذکر است پیش از این مرلین منسون، خواننده معروف و پرحاشیه آمریکایی نیز به این سریال پیوسته بود و طبق گفته ها و شایعات وظیفه خواندن آهنگ تیتراژ را نیز برعهده خواهد داشت.
در ادامه می توانید جزئیات بیشتر از پیوستن نت وولف به فیلم The Stand را بخوانید.

نت وولف، بازیگری آینده دار و گزینه ای مناسب برای The Stand

شاید محبوبیت و معروفیت نت وولف به اندازه سایر بازیگران این سریال نباشد، اما این بازیگر جوان و 24 ساله با نقش آفرینی خود در دو فیلم کارآموز (The Intern) و شهر کاغذی (Paper Towns) نشان داد که چه توانایی هایی دارد و بعد از آن پیشنهادهای زیادی از فیلم های مختلف برای وی ارسال شد. لازم به ذکر است علی رغم اینکه نقش اکثر بازیگرهای این فیلم از قبل مشخص شده، اما هنوز هیچ اطلاعات خاصی از نقش وی منتشر نشده است.
انتظار می رود طی هفته های آتی جزئیات بیشتری نقش این بازیگر منتشر شود.

پیوستن نت وولف به فیلم The Stand | موفقیت در راه است؟

همانطور که گفته شد، بازیگران نام آشنای زیادی به این پیوسته اند و نشان می دهد که این پروژه تا چه حد برای شبکه CBS مورد اهمیت است. بدون شک اینکه بازیگران معروف در این سریال حضور داشته باشند جزو نکات مثبت آن است، اما دلیل بر این نمی شود که موقیت آن را تضمین کند.
لازم به ذکر است هنوز تاریخ پخش این مینی سریال معلوم نشده است.

 

 

 

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود