رویداد Winter Wonderland بازی Mortal Kombat 11 به زودی شروع می شود

0 256

اطلاعاتی از ایونت Winter Wonderland مورتال کمبت 11

رویداد Winter Wonderland بازی Mortal Kombat 11: چیزی تا آغاز سال میلادی جدید و عید کریسمس باقی نمانده و طبق روال همیشگی و معلوم بازی های ویدیویی، به مناسب آغاز سال جدید، هدایا و جوایزی به بازیکنان داده می شود. این هدایا می تواند رایگان شدن خدمات پولی باشد یا هر چیز دیگر. حال در تازه ترین اقدام، استودیو ندرلم (Netherlem) به مناسبت سال میلادی جدید، تصمیم به برگزاری ایونت Winter Wonderland مورتال کمبت 11 گرفته است تا بازیکنان در کنار تجربه حال و هوای جدید، از هدایایی که ندرلم برای آنها در نظر گرفته است نیز استفاده و لذت ببرند.
در ادامه جزئیات بیشتر از ایونت Winter Wonderland مورتال کمبت 11 را در سایت پلی مگ بخوانید؛

بجنگید و پیروز شوید تا برنده هدایای ویژه رویداد Winter Wonderland باشید

لازم به ذکر است شما برای شرکت در این ایونت ملزم به پرداخت هیچ هزینه ای نیستید و تمام جوایزی که به شما تعلق می گیرد، کاملا رایگان است. همچنین هنوز معلوم نیست که آیا این ایونت برای دارندگان کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) نیز وجود خواهد داشت یا خیر. برای گرفتن جوایز شما ملزم به مبارزه در تاورهایی که به مناسبت این ایونت به بازی اضافه شده است هستید و در صورت پیروزی های پیاپی، جوایز بیشتری نیز به شما تعلق خواهد گرفت.
در ادامه در رابطه با ایونت بعدی نیز صحبت خواهیم کرد.

رویداد Winter Wonderland بازی Mortal Kombat 11 چه زمانی آغاز می شود؟

گفته می شود این رویداد در 27 دسامبر به پایان می رسد، همچنین بعد از به پایان رسیدن ایونت Winter Wonderland مورتال کمبت 11، رویداد بعدی، تحت عنوان Ring in The New Year شروع میش ود و حال و هوای آن بیشتر به عید کریسمس نزدیک است.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به این خبر چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود