رایگان شدن بازی Mortal Kombat 11 به مدت محدود

بازی مبارزه ای و محبوب Mortal Kombat 11 را همین حالا به طور رایگان تجربه کنید؛

0 1,054

رایگان شدن مورتال کامبت 11 برای کنسول ها

رایگان شدن بازی Mortal Kombat 11: اگر بخواهیم برترین سری بازی مبارزه ای را معرفی کنیم، بدون شک آن Mortal Kombat خواهد بود که جزو قدیمی ترین سری بازی های تاریخ نیز محسوب می شود (این عنوان از سال 1992 درحال ساخت و توسعه می باشد) . اگر دوست دارید بدانید که محبوبیت بازی مورتال کامبت (Mortal Kombat) در ایران به چه شکل است، تنها کافیست سری به گیمنت ها بزنید و از نزدیک خودتان ببینید که گیمرهای ایرانی چه بازی را بیشتر انجام می دهند. فارغ از نکات گفته شده، متاسفانه به دلیل گرانی ها کمتر کسی امکان تجربه نسخه اورجینال مورتال کامبت 11 (Mortal Kombat 11) را دارد و فکر می کنم خبر رایگان شدن مورتال کامبت 11 برای کنسول ها ، خبر بسیار خوبی باشد.
در ادامه می توانید جزئیات مربوط به رایگان شدن مورتال کامبت 11 برای کنسول ها را بخوانید.

اطلاعاتی راجع به نسخه رایگان بازی Mortal Kombat 11

لازم به ذکر است نسخه رایگان هیچ تفاوتی با نسخه پولی ندارد. گفته می شود اصلی ترین دلیل رایگان شدن این بازی، اضافه شدن شخصیت جدید و دوست داشتنی ترمیناتور باشد و همانطور که می دانید قرار است طی روزهای آینده آپدیت های جدیدی برای این بازی منتشر شود تا بازی نسبت به وضعیت فعلی بهبود یابد. بار دیگر تاکید می کنم که نسخه رایگان (برای مدت محدود) کوچک ترین تفاوتی با نسخه پولی ندارد و تمامی بخش های بازی برای شما در نسخه رایگان فعال خواهد بود.
در ادامه تاریخ رایگان شدن مورتال کامبت 11 برای کنسول ها را خواهیم گفت.

تاریخ دقیق رایگان شدن بازی Mortal Kombat 11

متاسفانه مدت زمان رایگان بودن این بازی بسیار اندک است و شما می توانید از تاریخ 19 مهر تا 22 مهر به طور رایگان به تجربه این بازی بپردازید. بدون شک این فرصت خوبیست برای کسانی که نسبت به خرید بازی Mortal Kombat 11 شک داشتند و با تجربه نسخه رایگان این بازی می توانند تصمیم نهایی خود را بابت خرید بازی بگیرند.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

نظرات خود را نسبت به رایگان شدن بازی Mortal Kombat 11 (برای کنسول ها)
با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود