رایگان شدن بازی Madden NFL 20 به مدت محدود ؛ همینک تجربه کنید

بازی Madden NFL 20 را به طور رایگان تجربه کنید.

0 178

بازی Madden NFL 20 را رایگان تجربه کنید

رایگان شدن بازی Madden NFL 20: خیلی ها شاید مثل من علاقمند به ورزش راگبی باشند و از عاشق بازی ویدیویی آن باشند، درست مثل کسانی که عاشق FIFA یا PES هستند، لازم به ذکر است تعداد این افراد در ایران کم نیست. خبر بسیار خوب برای این دسته از افراد دارم، بازی Madden NFL 20 به مدت محدود، برای کنسول های PS4، XBOX ONE و رایانه های شخصی (PC) رایگان شده است و علاقمندان می توانند به سایت EA (جهت دانلود) مراجعه کنند. بدون شک تجربه این بازی خالی از لطف نخواهد بود.
جزئیات بیشتر در رابطه با رایگان شدن (به مدت محدود) این بازی را در ادامه بخوانید.

سبک 20 Madden NFL چگونه است، اصلا ارزش تجربه کردن دارد؟

Madden NFL 20 ساخته الکترونیک آرتز (EA) بازی در حوزه ورزش راگبی (یا همان فوتبال آمریکایی) است، یکی از چیزهایی که باعث افزایش محبوبیت و هیجان این بازی شده، برخوردهای زیادی است که در این رشته اتفاق می افتد، به هرحال اگر علاقه ای به ورزش راگبی هم نداشته باشید، بدون شک گیم پلی جذاب آن است که هرکسی را مجذوب خود می کند.

رایگان شدن بازی Madden NFL 20 (به مدت محدود)

بازی Madden NFL 20 به مدت محدود (یک هفته) برای کنسول های PS4 و XBOX ONE و علی الخصوص رایانه های شخصی (PC) رایگان می شود و اگر دارنده کنسول هستید، می توانید از بخش استور کنسول خود این بازی را دانلود کنید، همچنین اگر کاربر رایانه شخصی (PC) هستید، با مراجعه به سایت رسمی EA و صفحه بازی Madden NFL 20 می توانید آن را دانلود کنید و از آن لذت ببرید. بدون شک اگر اهل ورزش باشید، از این بازی لذت خواهید برد.
در ادامه لینک دانلود بازی Madden NFL 20، برای PC را قرار می دهیم.

دانلود رایگان Madden NFL 20 برای PC از سایت رسمی EA

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ دنبال کنید:

از فرصت رایگان شدن بازی Madden NFL 20 استفاده کنید، چرا که بعد از مدت گفته شده، بازی پولی
می شود.
نظر شما نسبت به مجانی شدن بازی Madden NFL 20 چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود