پنجمین چالش بازی Days Gone تحت عنوان Keep Them Safer منتشر شد

Keep Them Safer چالشی جذاب و هیجان انگیز؛

0 292

چالش هیجان انگیز Keep Them Safer را از دست ندهید

پنجمین چالش بازی Days Gone: در زمان عرضه بازی Days Gone، خیل عظیمی از منتقدان بر این باور بودند که این بازی، به عنوان یک بازی جهان باز (Open World) از کمبود محتوا رنج می برد. اما SIE Bend Studio با برنامه ریزی دقیق خود و انتشار محتواهای جذاب برای بازی خود، نشان داد که واقعا پشت پرده ای در نقدها و نمرات این بازی وجود داشته است. به هرحال در ادامه اطلاعات بیشتر از پنجمین چالش بازی Days Gone که تحت عنوان Keep Them Safer منتشر شده است را در ادامه بخوانید؛

پیشنهاد می کنم حتما نقد و بررسی بازی Days Gone را هم بخوانید.

چالش جذاب Days Gone با نام Keep Them Safer منتشر شد
چالش جذاب Days Gone با نام Keep Them Safer منتشر شد

توضیحاتی در رابطه با چالش پنجم Days Gone

قبل از اینکه توضیحات بیشتری را در رابطه با این چالش به شما عزیزان بدهیم، باید بدانید که SIE Bend Studio دوازده چالش را برای بازی خود در نظر گرفته است و با این حساب تنها 7 چالش دیگر باقی مانده است. چالش Keep Them Safer شباهت بسیار زیادی به چالش اول بازی دارد و شما در این چالش هم وظیفه پاکسازی فریکرها را دارید اما با این تفاوت که این کار به صورت دیگری انجام می شود.
چالش Ambush Camp Rush نام چالش چهارم و قبلی بازی بود.

نکات و قوانین پنجمین چالش بازی Days Gone

در این چالش استفاده از تیر و کمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما یکی از نکات و قوانینی که این چالش را تبدیل به یک چالش جذاب کرده است، عدم استفاده از وسایل درمانی است. همچنین شما حق جاخالی دادن ندارید و تا جایی که می توانید باید از فریکرها فرار کنید. همه‌ی این ها باعث شده است تا با یک چالش بسیار جذاب روبرو باشیم. پس از اتمام چالش Keep Them Safer می توانید جایزه های تعیین شده برای این چالش را دریافت کنید.

منبع: پلی مگ

آخرین اخبار بازی را در پلی مگ دنبال کنید:

هرچه سریعتر پنجمین چالش بازی Days Gone را تجربه کنید و چالش های مشخص شده را دریافت کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر نظر خود را با ما در رابطه با چالش Keep Them Safer به اشترام بگذارید.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود