تاریخ انتشار بازی John Wick Hex مشخص شد + تریلر

زمان عرضه John Wick Hex با عرضه یک تریلر معلوم شد

0 161

زمان عرضه John Wick Hex معلوم شد

تاریخ انتشار بازی John Wick Hex: زمانی که همه ما در تب حضور کیانو ریوز، در بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077) قرار داشتیم، استودیوی Good Shepherd Entertainment در اقدامی کاملا ناگهانی از بازی استراتژی و اکشن جان ویک (John Wick) با حضور کیانو ریوز و محوریت آن منتشر کرد. البته این معرفی برای ما ناگهانی بود، اما سازندگان بازی کاملا هوشمندانه عمل کردند، چرا که آنها زمانی که چند روز به اکران John Wick 3 باقی مانده بود اقدام به معرفی بازی John Wick Hex کردند. به شخصه امیدوارم نتیجه نهایی بازی خوب باشد، چرا که اگر غیر از این باشد، هم برای Good Shepherd Entertainment بد است و هم برای نام کیانو ریوز.
در ادامه می توانید زمان عرضه John Wick Hex را به همراه تریلر زمان عرضه آن ببینید.

تریلر روز انتشار بازی John Wick Hex

در این تریلر تاریخ انتشار و سبک گیم پلی بازی John Wick Hex قابل مشاهده است.

تاریخ انتشار بازی John Wick Hex

قرار است این بازی در تاریخ 8 اکتبر 2019 (16 مهر 1398) به طور انحصاری برای رایانه های شخصی (PC) و سیستم عامل مک منتشر شود. همچنین این بازی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) خواهد بود. با توجه به اینکه بازی های استراتژی در رایانه های شخصی (PC) عملکرد بهتری دارند (چه از لحاظ راحتی گیم پلی و جوانب دیگر) انتظار این را نداریم تا سازندگان این بازی را برای کنسول های دیگر عرضه کنند. البته احتمال هرچیزی وجود دارد، اما دست کم استودیوی سازنده بازی John Wick Hex، یعنی (Good Shepherd Entertainment) هیچ واکنشی نشان نداده است.

از تریلر John Wick Hex چه چیزی را می توان فهمید؟

طبق گفته های سازندگان و آنطور که از تریلرها پیداست، John Wick Hex به سبک سری فیلم های خود خواهد بود. به طوری که جان ویک همیشه با چالش هایی روبرو می شود و کسانی قصد کشتن وی را دارند و بازیکن باید با استراتژی های خود از شخصیت اصلی بازی (جان ویک) مراقبت کند.
جزئیات بیشتر را در زمان عرضه John Wick Hex متوجه می شوید.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

نظر شما نسبت به تریلر منتشر شده از بازی John Wick Hex چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود