تاریخ انتشار فصل دوم سریال Jack Ryan مشخص شد + تریلر

زمان پخش فصل دوم سریال جک رایان + تریلر

زمان پخش فصل دوم سریال جک رایان

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Jack Ryan: یک سال از پخش فصل اول سریال محبوب و دوست داشتنی جک رایان (Jack Ryan) می گذرد و طرفداران این سریال منتظر یک خبر از فصل دوم بودند که در نهایت این اتفاق ساعاتی قبل، با انتشار یک تریلر (که در بالا مشاهده می کنید) افتاد. یکی از انتقاداتی که همیشه به این سریال وارد بوده، تعداد قسمت های بسیار کم آن است که متاسفانه به نظر می رسد فصل دوم هم از این قاعده مستثنی نیست و چشم روی هم بگذاریم، این سریال به اتمام می رسد و دوباره باید یک سال منتظر فصل جدید باشیم (اگر فصل جدیدی در کار باشد.)
در ادامه قصد داریم به زمان پخش فصل دوم سریال جک رایان (Jack Ryan) بپردازیم.

اطلاعاتی در رابطه با فصل دوم سریال جک رایان (Jack Ryan)

با تریلری که منتشر شده، چیزهای زیادی را نمی توان فهمید، اما به نظر می رسد فصل دوم سریال، به دلیل چالش ها و اتفاقاتی که قرار است برای جک و دوستانش بیفتد، به مراتب جذاب تر از فصل اول خواهد بود. فصل دوم سریال نیز همانند فصل اول دارای 8 قسمت خواهد بود و معلوم نیست پس از اتمام فصل دوم، فصل سومی هم در کار باشد یا خیر. لازم به ذکر است فصل دوم ادامه فصل اول است، جایی که جک رایان (با نقش آفرینی جک کرازینسکی) برای جلوگیری از حمل سلاح های قانونی در آمریکای جنوبی (کشور ونزوئلا) حضور دارد و در این بین اتفاقاتی می افتد که جان جک را در خطر می اندازد …
در ادامه به زمان پخش فصل دوم سریال جک رایان می پردازیم.

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Jack Ryan

قرار است فصل دوم سریال Jack Ryan از تاریخ 1 نوامبر 2019 (10 آبان ماه 1398) از شبکه آمازون (Amazon) در 8 قسمت پخش شود. لازم به ذکر است همزمان با انتشار تریلر رسمی فصل دوم که در بالا هم قابل مشاهده است، از پوستر رسمی فصل دوم جک رایان نیز رونمایی شده است.
در ادامه پوستر فصل دوم سریال را تماشا کنید.

پوستر رسمی فصل دوم سریال جک رایان (Jack Ryan)
پوستر رسمی فصل دوم سریال جک رایان (Jack Ryan)

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ با خبر شوید:

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Jack Ryan که در این خبر گفته شده، توسط سازندگان سریال تایید شده است.
نظرات خود را در رابطه با زمان پخش فصل دوم سریال جک رایان و خود سریال، با ما به اشتراک بگذارید.
همچنین بگویید چه انتظاراتی از فصل دوم دارید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود