تاریخ انتشار بازی Horizon: Zero Dawn روی PC مشخص شد [همراه تریلر]

0 205

زمان عرضه هورایزن: زیرو داون معلوم شد

تاریخ انتشار بازی Horizon: Zero Dawn: هیچکس فکر نمی کرد روزی گوریلا گیمز که زیرمجموعه از شرکت سونی است، دست به عرضه و پورت بازی محبوب و موفق خود، یعنی هورایزن زیرو داون برای رایانه های شخصی (PC) بزند تا اینکه در اواخر سال 2019، پس از شایعات و کش و قوس های فراوان این موضوع تایید شد. البته این موضوع خیلی به مذاق دارندگان کنسولی پلی استیشن 4 (PS4) خوش نیامد و آنها به خارج شدن این بازی از انحصار سونی به شدت ناراحت و عصبانی بودند که خب تا حدودی منطقی است چرا که در دو سه سال اخیر چندین بازی به همین سرنوشت دچار شدند.

فارغ از اینها چند روز قبل زمان عرضه هورایزن: زیرو داون برای پی سی مشخص شد و ما در سایت پلی مگ قصد داریم به بررسی آن بپردازیم.

تریلر نسخه PC بازی Horizon Zero Dawn ویژگی های این بازی را نشان می دهد

گوریلا گیمز این تریلر را تحت عنوان ویژگی های بازی هورایزن زیرو داون در رایانه های شخصی (PC) منتشر کرد؛
همچنین در ثانیه های اولیه تریلر می بینیم که کمی درباره داستان بازی گفته می شود تا کسانی که هیچ آشنایی با داستان این بازی ندارند، بتوانند کمی آشنا شوند.
همچنین بعد از آن شاهد نشان دادن ویژگی های خارق العاده این بازی، مثل پشتیبانی از Ultra-Wide، فریم ریت بسیار بالا (بیشتر از نسخه پلی استیشن 4)، طبیعت بسیار پویا و زنده، تنظیمات گرافیکی بسیار پیشرفته (مطابق با قدرت سیستم) و … هستیم.

  • تاریخ انتشار بازی Horizon: Zero Dawn در PC (رسمی)

قرار است در تاریخ 17 مرداد 1399 (7 آگوست 2020) این بازی به طور رسمی برای رایانه های شخصی (PC) با قیمت 49.99 دلار در اپیک گیمز استور و استیم عرضه شود. لازم به ذکر است نسخه پی سی، کامپلت ادیشن (Complete Edition) است، یعنی تمامی بسته های الحاقی پولی نیز در این نسخه وجود خواهند داشت.

چیزی تا زمان عرضه هورایزن: زیرو داون برای کامپیوتر باقی نمانده است و استقبال بی نظیری از این بازی شده است.
چیزی تا زمان عرضه هورایزن: زیرو داون برای کامپیوتر باقی نمانده است و استقبال بی نظیری از این بازی شده است.

همچنین «سیستم مورد نیاز بازی Horizon: Zero Dawn» را بخوانید!

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به این بازی چیست و تا چه حد انتظار Horizon: Zero Dawn را می کشید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود