آپدیت جدید بازی Greedfall با محوریت حل مشکلات بازی به زودی منتشر می شود

به زودی Bug های بازی Greedfall رفع می شود؛

0 153

بروزرسانی رفع باگ های Greedfall

آپدیت جدید بازی Greedfall: زمانی که بازی Greedfall به طور رسمی معرفی شد و پس از آن تریلرهای از فضای بازی و داستان آن منتشر شد، خیلی ها گمان می کردند این عنوان همان ویچر (The Witcher) است، تنها در فضایی جدیدتر و مرموزتر. روز عرضه بازی فرا رسید و در نهایت نظر منتقدان به همراه نمره گیمرها منتشر شد، اما این آن چیزی نبود که همه فکرش را می کردند. البته برخی از داستان این بازی نسبتا تعریف کردند، اما چیزی که باعث شد پتانسیل های این بازی از بین برود، باگ های پرتعداد و مشکلات فنی آن بود، طوری که باعث می شد گیمر آن لذت اصلی را از بازی نبرد. به هرحال سازندگان بازی بعد از گذشت چند هفته از زمان انتشار بازی، به فکر انتشار یک بروزرسانی افتاده اند.
در ادامه می توانید جزئیات مربوط به رفع باگ های Greedfall را بخوانید.

انتشار یک بروزرسانی، حالا که کار از کار گذشته است؟

فکر می کنم همه شما زمان عرضه بازی Days Gone و انتشار نقدها و نمرات مربوط به آن را در خاطرتان دارید، نمره پایانی بازی همه را شگفت زده و ناامید کرد، چرا که همه انتظار (به شخصه خود من) انتظار متای بالای 90 را داشتند، اما به دلیل اینکه استودیوی بازی کمی عجله کرد، بازی با باگ های پرتعداد در اختیار منتقدان قرار گرفت و همین بهانه ای شد برای پایین آمدن نمره نهایی. این اتفاق دقیقا برای بازی Greedfall هم افتاد و اکثر منتقدان و به خصوص گیمرها، به باگ های پرتعداد این عنوان اعتراض داشتند. الان حدود چند هفته از زمان عرضه بازی می گذرد و به شخصه معتقدم عرضه آپدیت جدید، آن هم بعد از گذشت چند هفته، خیلی کارآمد نیست.
در ادامه به جزئیات خود آپدیت می پردازیم.

توضیحاتی در رابطه با آپدیت جدید بازی Greedfall

همانطور که گفتم این آپدیت جهت رفع مشکلات فنی عرضه می شود و طبق گفته های استودیوی سازنده بازی GreedFall، تمرکز این بروزرسانی بیشتر روی حل باگ های Quest ها، رفع مشکل خرابی دوربین بازی، رفع مشکل اسپل ها و از همه مهمتر حل مشکل عدم دریافت تروفی در پلی استیشن 4 (PS4) می باشد.
آپدیت جدید بازی Greedfall قبل از هفته بعدی به طور رایگان منتشر خواهد شد.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

نظر شما نسبت به بروزرسانی رفع باگ های Greedfall چیست؟ خوشحال می شویم نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود