پخش زنده مراسم گیمزکام 2019 | لحظه به لحظه مراسم را تماشا کنید

تماشای Gamescom 2019 به طور زنده از پلی مگ

0 463

تماشای Gamescom 2019 به طور زنده

پخش زنده مراسم گیمزکام 2019: همانطور که می دانید، در کنار مراسم E3، مراسم گیمزکام (Gamescom) تنها مراسم هایی هستند که باعث می شوند چشم دوست داران صنعت گیم برای چندین روز به این دو مراسم باشد. چند روز قبل مراسم گیمزکام 2019 شروع شد و انصافا شروع خوبی داشت و تا اینجای کار بسیار راضی کننده بوده است. اما متاسفانه خیلی از دوستداران صنعت گیم، اطلاع ندارند که چطور این مراسم را تماشا کنند، اما جای نگرانی نیست، چرا که ما فضایی را برای تماشای Gamescom 2019 به طور زنده برای دوستداران این صنعت، در کشورمان آماده کرده ایم.
در ادامه می توانید به طور زنده (LIVE) این مراسم را تماشا کنید.

پخش زنده Gamescom 2019

Watch live video from gamescom on www.twitch.tv

پخش زنده مراسم گیمزکام 2019 با بهترین کیفیت و سرعت

پخش زنده مراسم گیمزکام 2019 از طریق توییچ

بالای این تیتر شما می توانید مراسم Gamescom 2019 را که میزبان آن کشور آلمان است را به طور زنده از طریق توییچ تماشا کنید. اصلا نگران کم شدن حجم اینترنت خود (به دلیل خارجی بودن وبسایت) نباشید، چرا که مصرف عادی برایتان محاسبه می شود، همچنین اگر شما از سرعت اینترنت خوبی برخوردار نیستید، به راحتی می توانید کیفیت مورد نظر خود را برای ویدیو تنظیم کنید. اگر زمان برگزاری کنفرانس های گیمزکام 2019 را نمی دانید، با کلیک بر روی کلمه قرمز به راحتی به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.
لازم به ذکر است، این مراسم در ساعات گفته شده برگزار می شود.

گیمزکام 2019 را از پلی مگ دنبال کنید:

همانطور که پیشتر گفتیم، اگر اطلاعاتی از این مراسم (زمان برگزاری ها و …) ندارید، به راحتی با لینکی که در بالا قرار دادیم (گیمزکام 2019) به تمامی اخبار و حواشی این مراسم که فرصت تماشای آن را نداشتید دسترسی پیدا کنید.
اگر مشکلی بابت پخش زنده مراسم Gamescom 2019 وجود داشت، با ما در میان بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود