تاریخ انتشار DLC رایگان بازی Celeste مشخص شد ؛ تجربه دوباره یک شاهکار

زمان عرضه بسته الحاقی رایگان Chapter 9: Farewell بازی Celeste

0 114

زمان عرضه بسته الحاقی Celeste

تاریخ انتشار DLC رایگان بازی Celeste: بارها برای شما در رابطه با شاهکار بودن بازی Celeste صحبت کرده بودیم و گفته بودیم که این بازی تا چه حد ارزش تجربه کردن دارد، همچنین مدتی قبل شاهد رایگان شدن بازی Celeste، در سایت اپیک گیمز (Epic Games) بودیم. در تازه ترین خبر از بازی Celeste، قرار است این بازی میزبان یک DLC رایگان، تحت عنوان Chapter 9: Farewell باشد. همچنین زمزمه هایی مبنی بر اینکه این بسته الحاقی، آخرین بسته الحاقی می باشد که قرار است برای این بازی عرضه شود.
در ادامه زمان عرضه بسته الحاقی Celeste را می گوییم.

بسته الحاقی Chapter 9: Farewell چه چیزهایی را به بازی اضافه می کند؟

طبق روال گذشته و DLC های قبلی، DLC بازی Celeste، یعنی Chapter 9: Farewell داستان ها و چالش های جدیدی را به این بازی اضافه می کند. لازم به ذکر است داستان این بسته الحاقی، پس از داستان اصلی بازی رخ می دهد، از نکات قابل توجه این بسته الحاقی، اضافه شدن بیش از 100 سطح (Level – مرحله) به بازی است. همچنین با این آپدیت بازی حاوی چند مکانیک جدید می شود تا طرفداران بتوانند خداحافظی بسیار عالی و با شکوهی با این بازی دوست داشتنی داشته باشند.
در ادامه زمان عرضه Chapter 9: Farewell را خواهیم گفت.

تاریخ انتشار DLC رایگان بازی Celeste

این بسته الحاقی (DLC) تحت عنوان Chapter 9: Farewell در تاریخ 9 سپتامبر 2019 (18 شهریورماه 1398) برای کنسول های نینتندو سوییچ (Nintendo Switch)، اکس باکس وان (XBOX ONE) و پلی استیشن 4 (PS4) و علی الخصوص رایانه های شخصی (PC) به طور رایگان منتشر می شود، این بسته الحاقی توسط یک آپدیت (بروزرسانی) به بازی اضافه می شود.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

لازم به ذکر است تاریخ انتشار DLC رایگان بازی Celeste توسط توییتر سازنده بازی تایید شده است.
نظر شما نسبت به آخرین بسته الحاقی این بازی چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود