بتل پس رایگان بازی Rainbow Six Siege در دسترس بازیکنان قرار گرفت

همین حالا بتل پس این بازی را به طور رایگان دریافت کنید!

0 585

Battle Pass مجانی Rainbow Six Siege

بتل پس رایگان بازی Rainbow Six Siege: مدتی قبل در رابطه با سیستم بتل پس (Battle Pass) بازی Rainbow Six Siege صحبت کرده بودیم و قرار است این سیستم تا چند روز آینده به بازی اضافه شود. در پستی که راجع به این سیستم نوشته بودیم، اشاره به نکات کلی این سیستم کردیم و به نظر می رسد یوبیسافت (Ubisoft) قصد دارد تحولات عظیمی را در بازی خود ایجاد کند تا بازی سبک جدیدی را به خود بگیرد. البته اضافه شدن Battle Pass، تنها با واکنش مثبت روبرو نشد، بلکه خیلی ها معتقدند اضافه شدن این سیستم کاری بسیار اشتباه است و غیر مستقیم باعث بالا رفتن هزینه های بازی می شود.
جزئیات بیشتر از Battle Pass مجانی Rainbow Six Siege را در ادامه بخوانید.

یوبیسافت چه زمانی به فکر اضافه کردن این سیستم افتاد؟

حتما می دانید که در 2-3 سال اخیر، برای اولین بار این سیستم را اپیک گیمز (Epic Games) در بازی بتل رویالی فورتنایت (Fortntie) رونمایی کرد و بعد از آن خیلی از شرکت ها برای تامین منابع مالی و … دست به تقلید از این سیستم زدند، نمونه اش بازی های Apex Legends و خود Rainbow Six Siege. فارغ از اینها مهمترین دلیل اضافه کردن این سیستم توسط یوبیسافت در این بازی، ایجاد تنوع بیشتر در بازی است.

بتل پس رایگان بازی Rainbow Six Siege چه زمانی فعال می شود؟

حتما مطلع هستید که این سیستم فعلا در فاز آزمایشی (Beta) قرار دارد و به همین منظور قرار است در تاریخ 30 مهر 1398، Battle Pass رایگان برای تمامی کاربران فعال شود. لازم به ذکر است شما در صورت مشاهده باگ های مختلف در این سیستم می توانید مشکلات را یوبیسافت (Ubisoft) گزارش نمایید.
فکر می کنم تجربه این سیستم برای اولین بار در این بازی خالی از لطف نباشد.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظر شما نسبت به بتل پس رایگان بازی Rainbow Six Siege چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود