تغییرات Chapter 2 بازی Fortnite را بدانید [مختصر و مفید]

بررسی ویژگی ها و تغییرات چپتر 2 Fortnite

2 877

ویژگی های چپتر دوم فورتنایت

تغییرات Chapter 2 بازی Fortnite: روز قبل بود که بازی فورتنایت (Fortnite) میزبان یک بروزرسانی بسیار بزرگ بود و ویژگی ها و تغییرات زیادی در بازی اضافه و ایجاد شد. حتما یادتان می آید زمانی که فصل دهم (Season X) شروع شد، خیلی ها تا چند روز نمی دانستند که باید چه کار کنند. خوشبختانه Chapter دوم بازی فورتنایت این شدت را ندارد، چرا که خیلی چیزهای جدیدی به بازی اضافه نشده است و آنهایی که برایتان گنگ وجدید هستند را به سریعا می توان یاد گرفت. قصد نداریم که خیلی به جزئیات بپردازیم، بلکه به طور کلی می خواهیم ببینیم که دقیقا چه چیزهایی در این فصل در انتظار شما خواهد بود.
در ادامه بررسی کوچکی در رابطه با ویژگی های چپتر دوم فورتنایت خواهیم داشت.

به طور کلی چه تغییرات و ویژگی هایی را در Chapter 2 Fortnite می بینیم؟

قبل از موشکافی هر ویژگی و تغییرات، لازم به ذکر است ما تغییراتی در گیم پلی، گرافیک، نقشه بازی (بزرگ تر شدن) و حتی کوچک ترین موارد، مانند منوی بازی را در چپتر دوم مشاهده می کنیم. یکی از ویژگی های که شخصا برای من جالب بود، اضافه شدن ویژگی شلیک درون آب است که جزو تغییرات مکانیزم گیم پلی محسوب می شود. البته آنطور که مشاهده کردم، بازیکنان از ویژگی جدید و جذاب یعنی منفجر شدن پمپ بنزین ها نیز بسیار لذت بردند و استقبال کردند. تا یادم نرفته بگویم که ویژگی بلند کردن دوستان، زمانی که ناک شده اند نیز در Chapter 2 بازی Fortnite اضافه شده است که در نوع خودش واقعا جالب است.
در ادامه به جزئیات بیشتر می پردازیم و می توانید تریلر مربوط به این چپتر را
تماشا کنید.

تغییرات Chapter 2 بازی Fortnite برای طرفداران بسیار جالب است

این ویژگی ها و تغییرات جدید در این چپتر با واکنش بسیار مثبت از سوی طرفداران روبرو شده است و آنها از این Chapter استقبال فوق العاده ای کرده اند. لازم به ذکر است برخلاف Season های قبلی، Chapter دوم تنها 55 روز میزبان خواهد بود.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظرات خود را نسبت به ویژگی های چپتر دوم فورتنایت با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
  1. مهدی می گوید

    سلام داداش اگه میشه سول منو تو حداقل سیستم مورد نیاز برای ردد۲ رو جواب بده ببخشید البته که مزاحم شدم

    1. admin می گوید

      پاسخ داده شد

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود