تاریخ انتشار بازی فال گایز (Fall Guys) روی کنسول های XBOX اعلام شد

0 1,973

تابستان امسال شخصیت های بامزه فال گایز به صورت رسمی به کنسول های ایکس باکس می آیند. همچنین در سخنرانی رسمی نینتندو، توسعه دهنده Mediatonic و ناشر Devolver Digital تایید کردند که فال گایز در تابستان امسال روی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

این بازی بتل رویال هیجان انگیز تابستان سال پیش روی کنسول PS4 و رایانه های شخصی از طریق استیم منتشر شد و خیلی سریع به یک بازی پرطرفدار آنلاین تبدیل شد. فال گایز به سرعت وارد جدول بهترین های استیم شد اما از همه جالب تر این بود که عملکرد بسیار خوبی در کنسول PS4 داشت. طی گذشت چند هفته، فال گایز تبدیل به پردانلود ترین بازی در تاریخ پلی استیشن پلاس شد.

تاریخ انتشار بازی Fall Guys برای کنسول های XBOX ONE و XBOX Series X / S

خوشبختانه، بازیکنان ایکس باکس نیز به زودی میتوانند به بازیکنان Fall Guys بپیوندند. طی پستی در سایت Xbox Wire، جو والش طراح بازی ارشد Mediatonic اعلام کرد که فال گایز در تابستان امسال روی کنسول های Xbox One و Xbox Series X|S منتشر میشود. در حال حاضر هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای این موضوع ذکر نشده است. با اینکه جزئیات درباره انتشار فال گایز روی کنسول های ایکس باکس خیلی کم است اما این تریلر به خوبی کمبود ها را جبران میکند.

تاریخ انتشار بازی فال گایز (Fall Guys) برای کنسول های ایکس باکس (XBOX) به زودی اعلام می شود
تاریخ انتشار بازی فال گایز (Fall Guys) برای کنسول های ایکس باکس (XBOX) به زودی اعلام می شود

آیا بازی فال گایز به طور همزمان برای ایکس باکس و نینتندو سوییچ عرضه می شود؟

درست مثل نینتندو سوئیچ، جزییات انتشار نسخه ایکس باکس Fall Guys نیز بسیار کم است و سوال های زیادی نیاز به جواب دارند. مهم ترین آنها این است که بعد از انتشار Fall Guys، آپدیت های بازی در کنسول های نینتندو سوئیچ و ایکس باکس به صورت زنده و همزمان در دسترس قرار میگیرد؟ پس سوالاتی درباره ویژگی کراس پلتفرم بازی پیش خواهد آمد. مطمئنا همه این سوالات با نزدیک شدن به تاریخ انتشار رفع خواهند شد.

احتمالا فال گایز به طور همزمان برای نینتندو سوییچ و ایکس باکس و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر شود
احتمالا فال گایز به طور همزمان برای نینتندو سوییچ و ایکس باکس و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر شود

با انتشار Fall Guys در تابستان سال پیش، Mediatonic با استفاده از راه های مختلفی پشتیبانی از این بازی را ادامه داد. فصل سوم بازی در ماه دسامبر به صورت زنده در دسترس قرار گرفت و با انتشار فصل 3.5 ادامه یافت. این بروزرسانی ها نقشه ها، لباس ها و مسابقات جدیدی را به بازی اضافه کرد. همچنین توسعه دهندگان با انتشار چندین پچ، تغییراتی در بازی اعمال و شخصیت هایی مثل دوم گای و سونیک را به بازی اضافه کردند.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به بازی فال گایز (Fall Guys) چیست؟

منبع: سایت پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 2]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود