تعداد قسمت های فصل یازدهم سریال The Walking Dead اعلام شد

0 2,679

از تاریخ 31 مرداد 1400 (22 آگوست 2021) رسما اولین اپیزود از فصل 11 سریال واکینگ دد / مردگان متحرک آغاز می شود. همچنین لازم به ذکر است که فصل یازدهم سریال The Walking Dead، آخرین فصل این سریال محبوب و پرطرفدار است. اگر چه در برخی از نقاط این سریال با افت جدی مواجه شده بود، اما دست کم در فصل 9 و 10 کم کم قدرت و لذت تماشای سریال، درحال برگشتن بود، به خصوص فصل دهم که انصافا از لحاظ فنی، در سطح بالاتری نسبت به فصل نهم قرار داشت. با توجه به اینکه فصل یازدهم سریال واکینگ دد، آخرین فصل این سریال خواهد بود، طرفداران انتظار پایانی لذت بخش از لحاظ فنی را دارند. 2 روز قبل اولین تریلر منتشر شد که با بازخورد بسیار عالی طرفداران روبرو شد، چرا که در فصل پیش رو، حداقل 2 خط داستانی مختلف به تصویر کشیده خواهد شد.

همچنین تعداد قسمت های فصل یازدهم سریال The Walking Dead همراه با این تریلر منتشر شد که قصد داریم در ادامه جزئیات بیشتر در این باره را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

فصل 11 سریال واکینگ دد، دارای چند اپیزود خواهد بود؟

خبر خوب این است که فصل 11 سریال مردگان متحرک / واکینگ دد دارای 24 قسمت خواهد بود. احتمالا این تعداد تقسیم بر عدد 3 شود و در 3 بازه زمانی مختلف (به صورت منظم) پخش شود. اگر قرار باشد طبق فرمول همیشگی پخش شود، نیم فصل اول و دوم مجموعا دارای 16 قسمت خواهند بود و فاصله زمانی 3 ماهه بین این دو وجود خواهد داشت. همچنین 8 قسمت باقی مانده (17-18-19-20-21-22-23-24)، مدتی بعد از پخش نیم فصل دوم (درست مثل 6 اپیزود اضافه فصل 10) پخش خواهد شد.

این نشان می دهد که سازندگان و عوامل سریال The Walking Dead قصد دارند تا تمام پتانسیل های خود را برای ساخت آخرین فصل سریال به کار گیرند، این را می توان از تریلر مهیج فصل یازدهم و وجود خط های داستانی مختلف متوجه شد.

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به 24 اپیزوده شدن سریال واکینگ دد (The Walking Dead) چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود