حالت Ranked و Casual بازی Dota Underlords در آپدیت بعدی اضافه می شود

بدون نگرانی از از دست رفتن رتبه خود، حالت Casual را تجربه کنید؛

0 132

حالت های جدید بازی Dota Underlords

حالت Ranked و Casual بازی Dota Underlords: گاهی وقت‌ها شاید در بازی تازه وارد باشید و طبیعتا حرفه‌ای هم نباشید و نیازمند فضایی برای تمرین کردن در آن بازی باشید. امروز در تازه ترین خبر از بازی تازه منتشر شده Dota Underlords، قرار است در آپدیت بعدی حالت های جدید بازی Dota Underlords اضافه شود. البته هنوز تاریخ انتشار آپدیت جدید از سوی Valve مشخص نشده، اما این کمپانی قول داده است تا در سریعترین زمان ممکن، این آپدیت را در اختیار کاربران رایانه های شخصی (PC) و موبایل قرار دهد.
در ادامه توضیحات بیشتری درباره این آپدیت خواهیم داد.

توضیحاتی در رابطه با حالت Casual و Ranked

  • حالت Casual

حالت Casual در خیلی از بازی های آنلاین، نظیر Rainbow Six Siege وجود دارد. در این بخش شما می توانید بخش های مختلف بازی را با دوستانتان یا تنهایی تجربه کنید و نکته قابل توجه این بخش، تاثیر نداشتن برد یا باخت بازی ها در رتبه شما است. به طوری که این بخش مناسب تمرین کردن است و شما دیگر نگران از دست رفتن رتبه خود نخواهید بود.

  • حالت Ranked

شما برای باز کردن (Unlock) بخش Ranked بازی Dota Underlords نیازمند این هستید که در ابتدا 5 بازی را در حالت Casual تجربه کنید. در این بخش تنها می توانید به صورت تک نفر (Solo) و همچنین با دوستانتان به تجربه حالت Ranked بازی Dota Underlords بپردازید. به احتمال بسیار زیاد حالت Ranked از نظر رتبه بندی، شباهت بسیار زیادی به بازی های Dota 2 و League of Legends داشته باشد.

حالت Ranked و Casual بازی Dota Underlords کی منتشر میشه؟

همانطور که پیشتر در همین خبر گفتم، هنوز تاریخ انتشار آپدیت به صورت رسمی اعلام نشده است. Valve قول داده است تا هرچه زودتر این آپدیت را منتشر کند. لازم به ذکر است این آپدیت هم برای دارندگان تلفن های همراه و هم برای دارندگان رایانه های شخصی (PC) منتشر خواهد شد.

منبع: پلی مگ

آخرین اخبار بازی را در پلی مگ دنبال کنید:

اضافه شدن حالت های جدید بازی Dota Underlords خبر بسیار خوبیست برای طرفداران این بازی.
به هرحال هرچه بخش های بازی بیشتر باشد، طبیعتا سطح بازی هم بهبود خواهد یافت.
نظر خود را در رابطه با حالت های جدید بازی Dota Underlords با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود