آپدیت 7.22g بازی Dota 2 منتشر شد + تمام تغییرات این بروزرسانی

بروزرسانی 7.22g دوتا 2

0 1,249

بروزرسانی 7.22g دوتا 2 منتشر شد

آپدیت 7.22g بازی Dota 2: همه طرفداران بازی محبوب Dota 2 (دوتا 2) پس از اتمام تورنمنت، طبق صحبت های ولو (Valve) در رابطه با تغییراتی کلی در گیم پلی بازی، منتظر یک بروزرسانی جدید بودند. حدود دو هفته از مسابقات جهانی Dota 2 می گذرد و ساعاتی قبل آپدیت 7.22g بازی دوتا 2 منتشر شد و کاربران این بازی، هم اکنون می توانند بازی خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید. به طور کلی این آپدیت باعث تغییراتی در آیتم ها و هیروها شده است و سعی ولو (Valve) از عرضه این بروزرسانی، بالانس کردن بازی بوده است.
در ادامه جزئیات بیشتر از بروزرسانی 7.22g دوتا را بخوانید.

همه چیز درباره آپدیت 7.22g بازی دوتا 2

همانطور که در اول همین خبر گفتم، این بروزرسانی بعث ایجاد تغییراتی در گیم پلی بازی و آیتم ها شده است، به طوری که می توانیم بگوییم این تغییرات به نفع چه هیروهایی بوده است. با عرضه بروزرسانی 7.22g ما شاهد تغییراتی روی 16 هیرو بودیم که به طور کلی این آپدیت به نفع 8 هیروی Venomancer، Clockwerk، Chaos Knight، Ursa، Lycan، Drow Ranger، Keeper of The Light و Distrupter شده است، در مقابل 8 هیروی Ogre Magi، Io، Alchemist، Elder Titan، Chen، Gyrocopter، Faceless Void، Enchantress از بروزرسانی 7.22g دوتا 2 زیان کرده اند. منظور از زیان، تغییراتیست که روی دمیج ها و تلنت های هیروهای نامبرده شده (به ضرر) واقع شده است.
در ادامه به برخی از تغییراتی که روی آیتم ها، با بروزرسانی 7.22g دوتا 2 رخ داده، اشاره خواهیم کرد.

تمام تغییرات بروزرسانی 7.22g بازی Dota 2
تمام تغییرات بروزرسانی 7.22g بازی Dota 2

تغییرات جزئی آپدیت 7.22g بازی Dota 2

تغییراتی جزئی بروزرسانی 7.22g بازی دوتا 2 مربوط می شود به آیتم ها، جالب است بدانید هیچ آیتمی قوی تر نشده، بلکه ضعیف تر از قبل هم شده اند. این آپدیت به طور کلی روی 7 آیتم Bracer، Chainmail، Hand of Midas، Medallion of Courage، Phase Boots، Sentry Ward، Solar Crest تاثیر گذار بوده است، به طور مثال در آیتم های Phase Boots و Chainmail، به ترتیب میزان Armor از 6 و 5 به 5 و 4 کاهش یافته است.
در نتیجه بروزرسانی 7.22g دوتا 2 تغییرات زیادی را روی آیتم ها اعمال نکرده است.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

به طور کلی، آپدیت 7.22g بازی Dota 2 جوریست که بتوانیم بگوییم به نفع بعضی و به ضرر برخی شده
است. نظر شما نسبت به بروزرسانی 7.22g دوتا 2 چیست، خوشحال می شویم نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
همچنین بگویید که آیا این بروزرسانی به نفع شما شده است یا خیر.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود