Doom 64 در انحصار کنسول نینتندو سوییچ باقی نخواهد ماند | Nintendo Direct

دوم 64 برای سایر پلتفرم ها هم پورت می شود

0 153

دوم 64 برای سایر پلتفرم ها هم منتشر می شود

Doom 64 در انحصار کنسول نینتندو سوییچ باقی نمی ماند: چند مدت قبل در رابطه با لو رفتن اطلاعات بازی Doom 64 در وبسایت PEGI (رده بندی سنی بازی های ویدیویی) صحبت کرده بودیم و گفته بودیم که این بازی در سال جاری منتشر می شود. خوشبختانه این خبر در جریان مراسم نینتندو دایرکت 2019 (Nintendo Direct) توسط پیت هاینز، یکی از مدیران (بازاریابی) شرکت بتزدا (Bethesta) تایید شد، این خبر باعث خوشحالی Doom بازهای قدیمی شده است، علی الخصوص دارندگان کنسول دوست داشتنی و جمع و جور نینتندو سوییچ (Nintendo Switch). به هرحال این بازی به مدت کوتاهی در انحصار این کنسول خواهد ماند و بعدها برای سایر پلتفرم ها نیز منتشر می شود.
در ادامه، در رابطه با انتشار دوم 64 برای سایر پلتفرم ها صحبت خواهیم کرد.

تریلر رسمی از نسخه ریمستر بازی Doom 64 برای نینتندو سوییچ

البته در تریلر بالا ما نسخه کلاسیک Doom 64 را مشاهده می کنیم.

تاریخ انتشار بازی Doom 64 برای کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch)

این بازی قرار است به صورت ریمستر (Remaster) در تاریخ 22 نوامبر 2019 (1 آذرماه 1398) با بیش از 30 سطح (مرحله) مختلف برای کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) منتشر می شود و دوباره به اصل خود باز می گردد. به شخصه امیدوارم ریمستری درخور نام بزرگ سری بازی Doom انجام شود. لازم به ذکر است تاریخ انتشار گفته شده برای Doom 64، توسط سازندگان تایید شده است.
در ادامه به جزئیات بیشتر در این رابطه می پردازیم.

تصویری از نسخه ریمستر شده بازی Doom 64
تصویری از نسخه ریمستر شده بازی Doom 64

دوم 64 برای سایر پلتفرم ها چه زمانی منتشر می شود؟

حقیقتا هنوز زمانی توسط توسعه دهندگان اعلام نشده، اما آنها این قول را دادند تا در کمترین زمان ممکن، نسخه ریمستر شده Doom 64 را برای سایر پلتفرم ها، یعنی PC، کنسول های XBOX ONE و PS4 پورت کنند تا آنها هم بتوانند از این نوستالژی نهایت لذت را ببرند.

تصویری از نسخه ریمستر شده بازی Doom 64
تصویری از نسخه ریمستر شده بازی Doom 64

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

اینکه Doom 64 در انحصار کنسول نینتندو سوییچ باقی نخواهد ماند بسیار عالی است، اما باید ببینیم که آیا واقعا نسخه ریمستر شده خوب از آب در می آید یا خیر.
نظرات خود را نسبت به انتشار دوم 64 برای سایر پلتفرم ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود