بازی Doom 64 برای PC و PS4 در سال جاری عرضه خواهد شد

بازی Doom 64 به زودی برای پلتفرم های رایانه شخصی (PC) و کنسول PS4 عرضه می شود؛

0 193

بازی Doom 64 | به زودی برای PC و PS4

اطلاعاتی از بازی Doom 64: گاهی وقت ها با خود می گویم که ای‌کاش بازی های قدیمی و خاطره‌انگیز گیمرها دوباره ساخته و بازسازی شوند. یکی از این بازی های خاطره انگیز، بازی Doom 64 است که در سال 1997 به طور انحصاری برای کنسول نینتندو 64 عرضه شد. یکی از نکات قابل توجهی که طرفداران بازی Doom همیشه مطرح می کنند، شباهت داستان بازی Doom 2016 و Doom 64 است. البته این دیدگاه هیچوقت از طرف سازندگان بازی نه تایید و نه رد شد. اما به هرحال اگر این نظریه واقعیت داشته باشد، با بازسازی Doom 64 برای کنسول PS4 و علی الخصوص رایانه های شخصی (PC) اتفاقی جالب رقم می خورد و کسانی که تابحال این بازی را تجربه نکرده اند، می توانند از داستان و اتمسفر بازی با گرافیک و گیم پلی امروزی لذت ببرند.
در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با این بازی خواهیم داد.

بازسازی Doom 64 | شایعه یا واقعیت؟

اول از همه شایعات این بازی، پس از دریافت درجه بندی سنی در سایت PEGI به وجود آمد. همانطور که می دانید، وبسایت PEGI جاییست برای دریافت درجه بندی سنی بازی ها و بازی هایی که تایید شده باشند در این وبسایت ثبت می شوند. به طور مثال قبل از تایید نسخه بازسای شده بازی Resident Evil 2 توسط سازندگان بازی (کپ کام)، شاهد دریافت درجه بندی سنی این بازی در این وبسایت بودیم. شاید همین اثبات بسیار خوبی باشد برای انتشار بازی Doom 64 برای PC و PS4.
به نظر می رسد انتشار بازی Doom 64 تبدیل به واقعیت خواهد شد.

دریافت درجه بندی سنی بازی Doom 64 در وبسایت PEGI
دریافت درجه بندی سنی بازی Doom 64 در وبسایت PEGI

Doom 64 چه زمانی منتشر می شود؟

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، تاریخ انتشار بازی برای 26/7/2019 در نظر گرفته شده است که البته این تاریخ گذشته است! اما می توان امید داشت که این بازی در سال 2019 برای کنسول PS4 و PC عرضه شود.
لازم به ذکر است هنوز خبری از انتشار بازی Doom 64 برای XBOX ONE در دسترس نیست.

منبع: پلی مگ

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

بازی Doom 64 جزو یکی از خاطره انگیز ترین فرانچایزهای سری بازی Doom به حساب می آید.
نظر خود را در رابطه بازسازی بازی Doom 64 با ما به اشتراک بگذارید.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود