تاریخ انتشار بازی Disintegration [همه چیز درباره بازی] | Gamescom 2019

زمان عرضه Disintegration | همه چیز درباره بازی Disintegration

0 198

زمان عرضه Disintegration

تاریخ انتشار بازی Disintegration: همین دو هفته قبل بود که خبری آمد مبنی بر تشکیل استودیوی V1 Interactive توسط سازنده بازی Halo منتشر شد و گفته شد که وی و تیمش درحال توسعه یک بازی علمی تخیلی و شوتر هستند و در گیمزکام 2019 (Gamescom 2019) از این بازی رونمایی می شود. خب الان ما به آن روز رسیده ایم و شاهد رونمایی این بازی تحت عنوان Disintegration هستیم. نمایشی که این بازی در گیمزکام 2019 داشت، ما را با یک سبک جدید از بازی های آنلاین آشنا می کرد و به نظر می رسد فضاسازی بازی، شباهت بسیار زیادی به سری بازی Halo دارد. البته تصوراتی که بابت شباهت زیاد این بازی به Halo دارید را کنار بگذارید، چون همانطور که گفتم، این بازی سبک جدیدی دارد.
در ادامه به زمان عرضه Disintegration و جزئیات آن می پردازیم.

تریلر معرفی بازی Disintegration

تاریخ انتشار بازی Disintegration

همانطور که پیشتر در همین خبر گفتم، در مراسم گیمزکام 2019 (Gamescom 2019) سازندگان تنها به یک تریلر معرفی بازی (که در بالا قرار داده شده است) و تریلر گیم پلی از بازی بسنده کردند، اما طبق گفته های سازندگان این بازی، این بازی قطعا در سال 2020 برای کنسول های PS4، XBOX ONE و علی الخصوص رایانه های شخصی (PC) منتشر می شود و طی ماه های آتی که پروژه پیشرفت داشت، اطلاعات بیشتری را در اختیار بازیکنان و طرفداران قرار می دهند.
در ادامه به جزئیاتی از بازی Disintegration می پردازیم.

انتظار می رود در ماه های آتی زمان عرضه بازی Disintegration اعلام شود.
انتظار می رود در ماه های آتی زمان عرضه بازی Disintegration اعلام شود.

سبک بازی Disintegration چطور است؟

همانطور که در اول این پست گفتم، بازی در سبک SCI-FI – Shooter است (علمی تخیلی اول شخص) و بخش اصلی بازی، در بخش آنلاین جریان دارد. فکر می کنم با تصویر بالا چیزهایی را از بازی حدس زده باشید، اینکه شما در بازی کنترل ماشین هایی را با نام Gravcycle دارید که بسیار پیشرفته هستند و از قدرت تهاجمی بالایی برخوردار هستند، همچنین قابلیت پرواز کردن، از دیگر نکات قابل توجه Gravcycle است. لازم به ذکر است شما به عنوان یک فرمانده، وظیفه کنترل افراد خود را دارید و در برابر انسان های یکپارچه به دفاع می پردازید.
لازم به ذکر است بازی دارای بخش کمپین (داستانی – مرحله ای) هم خواهد بود.
همچنین بخش آنلاین بازی مودها (حالت ها) بسیار زیادی خواهد داشت که در زمان عرضه Disintegration متوجه آن خواهیم شد.

بازی Disintegration سبکی جدید در بازی های ویدیویی
بازی Disintegration سبکی جدید در بازی های ویدیویی

از آخرین اخبار بازی و گیمزکام 2019 در سایت پلی مگ با خبر شوید:

همانطور که گفتم، تاریخ انتشار بازی Disintegration هنوز معلوم نیست، اما به احتمال زیاد در ماه های اولیه سال 2020 منتشر شود. امیدواریم با توجه به اینکه Disintegration یک سبک جدید در بازی های ویدیویی محسوب می شود، با شکست روبرو نشود.
نظر شما نسبت به بازی Disintegration چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود