حجم بازی Death Stranding لو رفت | نه زیاد و نه کم

فضای مورد نیاز برای نصب بازی Death Stranding

0 838

فضای مورد نیاز برای نصب Death Stranding

حجم بازی Death Stranding: زمانی که از گیم پلی بازی Death Stranding به طور رسمی رونمایی شد و بعد از آن ویدیوهای بیشتری از بازی منتشر شد، بازی به دو قسمت تقسیم شد، قسمتی برای طرفداران و قسمت دیگر برای منتقدان سفت و سخت هیدئو کوجیما و آثار وی. منتقدان معتقدند این بازی از جهان بسیار خالی ایجاد شده است و Death Stranding بیشتر از اینکه شبیه به یک بازی باشد، شبیه به یک شبیه ساز پیاده روی است. از طرف دیگر طرفداران معتقدند که خیلی نمی توان از ویدیوهای بازی جزئیات و سبک آن را حدس زد و تا زمان عرضه باید صبر کرد تا نتیجه نهایی را دید. به هرحال فضای مورد نیاز برای نصب Death Stranding روی کنسول پلی استیشن 4 (PS4) نیز لو رفته است و شما در ادامه می توانید جزئیات آن را بخوانید.
تا انتها با ما همراه باشید.

حجم بازی به چه عواملی بستگی دارد؟

به طور کلی این ویژگی به دو فاکتور بسیار مهم مربوط می شود: 1- بهینه سازی بازی از سوی توسعه دهندگان، 2- جزئیات بازی. به طور مثال شما بازی Red Dead Redemption 2 را با آن همه جزئیات در نظر بگیرید، می بینید که 100 گیگابایت (فضای خالی برای نصب بازی) بسیار مناسب است. بازی های زیادی بوده اند که علی رغم کمبود محتوا و … حجم های بسیار فضایی داشته اند.
در ادامه به جزئیات بیشتر در رابطه با این خبر می پردازیم.

حجم بازی Death Stranding به همراه فضای مورد نیاز برای نصب [جزئیات]

لازم به ذکر است شما برای نصب بازی Death Stranding به چیزی حدود 55 گیگابایت فضای خالی در کنسول پلی استیشن 4 (PS4) خود نیاز دارید. طبیعتا اگر بازی دارای بروزرسانی های مختلفی در آینده (پس از عرضه) باشد، باید انتظار بیشتر شدن این مقدار را داشته باشیم.
لازم به ذکر است به احتمال زیاد حجم بازی (برای دانلود) کمتر از فضای مورد نیاز باشد.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید!

همانطور که گفته شد، خیلی نمی توان راجع به حجم بازی Death Stranding و فضای مورد نیاز
برای نصب این بازی صحبت کرد و باید تا زمان عرضه بازی (17 آبان 1398) صبر کنیم.
نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود