روند توسعه بازی Death Stranding چگونه پیش می رود؟ + تصاویر جدید از بازی

ساخت بازی Death Stranding در چه مرحله ای قرار دارد؟ امکان تاخیر در بازی وجود دارد؟

0 114

ساخت بازی Death Stranding در چه مرحله ای قرار دارد؟

روند توسعه بازی Death Stranding: بدون شک بازی Death Stranding ساخته هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) جزو مورد انتظارترین یا مورد انتظارترین بازی سال 2019 به شمار می رود. بازی که از معرفی آن سه سال می گذر (E3 2016) و در این سال ها کوجیما با انتشار تصاویر نامفهوم از بازی و توییت های مرموز، هایپ طرفداران را بالا نگه می داشت و اما روز موعود فرا رسید و هیدئو کوجیما، در مراسمی اختصاصی برای بازی Death Stranding علاوه بر اینکه گیم پلی بازی را به نمایش گذاشت، بلکه جزئیات زیادی من جمله داستان را در اختیار طرفداران گذاشت. شاید برای شما هم این سوال که ساخت بازی Death Stranding در چه مرحله ای قرار دارد؟ پیش آمده باشد که در ادامه به این سوال پاسخ می دهیم.

هیدئو کوجیما: هنوز درحال تنظیم بخش هایی از بازی هستیم

حدود چند ساعت قبل، هیدئو کوجیما در توییتی ضمن اینکه تصاویر جدیدی را از بازی نشان داد گفت:
“100 روز تا انتشار بازی باقی مانده است و ما هر روز سخت کار می کنیم تا ساخت بازی به اتمام برسد، هم اکنون درحال تنظیم بخش هایی از بازی هستیم.”
در ادامه تصاویری از روند توسعه بازی Death Stranding را مشاهده می کنید.

انتشار تصاویری از روند توسعه بازی Death Stranding

با توجه به حرف های هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) می توان اینگونه برداشت کرد که روند توسعه بازی به خوبی پیش می رود و به احتمال بسیار زیاد شاهد تاخیرهایی بی مورد نباشیم.
تاریخ انتشار بازی 8 نوامبر 2019 برای کنسول PS4 در نظر گرفته شده است.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

سوال ساخت بازی Death Stranding در چه مرحله ای قرار دارد؟ سوالیست که خیلی از طرفداران هیدئو کوجیما، هر روز در صفحه اینستاگرام و توییتر وی می پرسند. به نظر می رسد بازی در زمان تعیین شده منتشر شود.
نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود