رایگان شدن بازی Dead By Daylight برای XBOX ONE به مدت محدود

رایگان شدن دد بای دی لایت برای XBOX ONE

0 172

رایگان شدن دد بای دی لایت برای XBOX ONE

رایگان شدن بازی Dead By Daylight برای XBOX ONE: زمانی که بازی دد بای دی لایت (Dead By Daylight)، برای اولین بار در 14 ژوئن سال 2016 منتشر شد، با سیل فراوانی از انتقادات روبرو شد. اما بعدها استودیوی Behaviour Interactive با عرضه آپدیت ها و بروزرسانی های مختلف و رفع اکثر باگ ها و ایرادات بازی، توانست ارزش تجربه بازی را بالاتر ببرد. چند ماه قبل Dead By Daylight برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4) و دارندگان سرویس پلاس رایگان شده بود و حالا در تازه ترین خبر، این بازی آنلاین و هیجان انگیز، برای کنسول مایکروسافتی اکس باکس وان (XBOX ONE) نیز رایگان شد. بدون شک تجربه این بازی خالی از لطف نخواهد بود و بهترین تجربه شما در بین بازی های محدود اسلشر خواهد بود.
در ادامه به جزئیات رایگان شدن دد بای دی لایت برای XBOX ONE می پردازیم.

دلیل رایگان شدن Dead By Daylight برای کنسول اکس باکس وان

اگر شما از سرویس XBOX LIVE GOLD استفاده کنید، حتما می دانید که این سرویس همانند سرویس پلی استیشن پلاس کنسول PS4 و شرکت سونی، هر چند وقت یکبار بازی هایی را رایگان می کند. اگر از دارندگان ای سرویس هستید، تا آخر هفته فرصت دارید تا این بازی را به رایگان و برای همیشه (تا زمانی که این سرویس را داشته باشید) تجربه کنید. لازم به ذکر است بهترین نسخه ای که تاکنون برای این بازی عرضه شده است در اختیار شما قرار می گیرد. به شخصه پیشنهاد می کنم این اسلشر جذاب را تجربه کنید.
در ادامه به جزئیات بیشتر از آن می پردازیم.

رایگان شدن بازی Dead By Daylight | آن را از کجا دانلود کنیم؟

برای دانلود و تجربه این عنوان جذاب و اسلشر تنها کافیست به فروشگاه مخصوص مایکروسافت (Microsoft) در کنسول XBOX ONE بروید و نام بازی دد بای دی لایت را جستجو کنید. اگر سرویس XBOX LIVE GOLD را داشته باشید، بدون محدودیت و پرداخت هزینه می توانید بازی را به لیست بازی های خود اضافه کنید.
لازم به ذکر است بازی Dead By Daylight جزو بازی های سرویس گیم پس (Game Pass) می باشد.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به رایگان شدن بازی Dead By Daylight چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود