بازگشت دیوید بکام به FIFA 21 پس از یک سال دوری

0 752

جدا از بحث لایسنس تیم ها و لیگ ها، رقابت جدی در حق امتیاز بازیکن ها بین کونامی و الکترونیک آرتز وجود دارد؛ دیوید بکام انگلیسی، ستاره سابق سال های نه چندان دور دنیای فوتبال و تنها بازیکن دارنده قهرمانی لیگ داخلی در 4 کشور مختلف (انگلیس، اسپانیا، ایالات متحده آمریکا و فرانسه) در فیفا 20 (FIFA 20) حضور پررنگی به عنوان آیکون سریز (Icon Series) داشت و الکترونیک آرتز امروز به طور رسمی خبر از بازگشت این بازیکن خوش چهره در فیفا 21 (FIFA 21) داد.

در ادامه به جزئیات بیشتری در این رابطه می پردازیم؛ با سایت پلی مگ همراه باشید.

دیوید بکام چه زمانی به فیفا 21 اضافه می شود؟

دیوید بکام دقیقا در تاریخ 14 آذر 1399 (4 دسامبر 2021) به بخش آلتیمیت بازی FIFA 21 اضافه می شود و طبق گفته الکترونیک آرتز (بخش ورزشی) یک سری جوایز برای کسانی که تا قبل از تاریخ 15 دسامبر 2021 (25 آذر 1399) بازی فیفا 21 را تجربه کنند در نظر گرفته است؛ البته لازم به ذکر است این جوایز مختص دیوید بکام (David Beckham) می باشند.

بسیار مفتخرم از اینکه دوباره به الکترونیک آرتز و بازی فیفا 21 برگشتم و روی کاور آن قرار دارم. اینکه دوباره قرار است با هم تیمی های قدیمی خود، به عنوان یک آیکون (به بازیکن های افسانه ای و شاخص بازی فیفا گفته می شود) در زمین فوتبال حضور داشته باشم، من را شدیدا هیجانزده می کند.

دیوید بکام (David Beckham) – ستاره سابق سال های نه چندان دور دنیای فوتبال

مدتی قبل بازی فیفا 21 برای تمامی پلتفرم های نسل هشتمی و نهمی و پی سی (PC) منتشر شد و کسانی که بازی را برای پی سی یا کنسول نسل هشتمی خود (یعنی پلی استیشن 4 و اکس باکس وان) قبلا تهیه کرده اند و جدیدا یکی از کنسول های نسل نهمی پلی استیشن 5 (PS5) یا اکس باکس سریز اکس (XBOX Series X) را خریداری کرده اند، می توانند به طور رایگان از آپدیت ارتقاء بازی (از لحاظ گرافیک و کیفیت) بهره مند شوند.

راستی؛ مقاله «آیا فیفا 21 ارزش خرید یا تجربه کردن دارد؟» را مطالعه کنید!

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به بازیگشت دیوید بکام (David Beckham) به بازی فیفا 21 (FIFA 21) چیست؟

منبع: سایت پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود