نقشه و دنیای بازی Cyberpunk 2077 کوچک تر از The Witcher 3 است

نقشه و دنیای بازی Cyberpunk 2077 کوچک تر از بازی ویچر 3 است، اما محتویات آن بیشتر!

0 197

اندازه دنیای بازی سایبرپانک 2077

نقشه و دنیای بازی Cyberpunk 2077 چطور خواهد بود؟: زمانی که سی دی پراجکت (CD Project) به طور رسمی اعلام و تایید کرد که قرار است بازی بسازد در سبک اول شخص جهان باز (Open World) و علی الخصوص دنیای سایبرپانک، همه ما حدس می زدیم و معتقد بودیم که قرار است دنیای بازی جدید این شرکت عظمت بیشتری نسبت به بازی قبلی آنها (The Witcher 3) داشته باشد. اما به نظر می رسد اینگونه نیست و اندازه دنیای بازی حتی کوچک تر از بازی The Witcher 3 است، اما این بدین معنی نیست که محتویات بازی هم متناسب با آن کم است!
در ادامه جزئیات بیشتری در رابطه با اندازه دنیای بازی سایبرپانک 2077 خواهیم داد.

کوچک تر بودن دنیای بازی Cyberpunk 2077 نسبت به The Witcher 3 به چه معنیست؟

همانطور که در اول همین خبر اشاره کردم، کوچک تر بودن دنیای بازی سایبرپانک 2077 نسبت به بازی ویچر 3 اصلا به این معنی که محتویات آن هم کمتر است نیست، بلکه کاملا برعکس است. طبق گفته سازندگان بازی Cyberpunk 2077، شهر این بازی بسیار پویا و زنده است و ده ها کار برای انجام دادن وجود دارد، به طوری که شما هیچگاه از تجربه کردن بازی خسته نمی شوید، دقیقا مثل The Witcher 3، البته با این تفاوت که محتویات بازی Cyberpunk 2077 بیشتر خواهد بود.
به زودی جزئیات بیشتری از دنیای بازی سایبرپانک 2077 منتشر می شود.

نقشه و دنیای بازی Cyberpunk 2077 به زودی نمایش داده می شود

همانطور که می دانید، در تاریخی بسیار نزدیک (8 شهریورماه) قرار است در پایتخت لهستان یک استریم 15 دقیقه ای از بازی Cyberpunk 2077 نمایش داده شود و طبیعتا توسط این استریم، بهتر با این بازی و فضای آن آشنا خواهیم شد. لازم به ذکر است این استریم (به طور زنده) از سرویس های پخش زنده (استریم) توییچ و میکسر نمایش داده می شود و طبیعتا سایت پلی مگ هم این استریم را پوشش خواهد داد.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

قرار نیست نقشه و دنیای بازی Cyberpunk 2077 خیلی از ویچر 3 کوچک تر باشد.
و فکر نمی کنم این مسئله خیلی برای طرفداران بازی (با توجه به محتویات زیاد بازی) اهمیت داشته باشد.
نظر شما نسبت به این خبر (کوچک تر بودن اندازه دنیای بازی سایبرپانک 2077 نسبت به بازی ویچر 3) چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود