تاریخ جدید اکران ریبوت فیلم Candyman (کندی‌من) مشخص شد

0 31

بعد از تاخیر در انتشار ریبوت مورد انتظار فیلم Candyman به کارگردانی نیا داکوستا (Nia DaCosta) و تهیه‌کنندگی جوردن پیل (Jordan Peele) تا سال 2021، این فیلم در تاریخ جدیدی منتشر خواهد شد.

بعد از توقف تولید و مختل شدن بسیاری از فیلم‌ها و بی‌میلی بعضی از فیلم‌های سینمای جهت اکران در سینماها به علت بیماری کرونا، فیلم Candyman جزء آخرین فیلم‌هایی است که در این زمان با تاخیر مواجه می‌شود. در ماه سپتامبر تایید شد که این فیلم طبق برنامه‌ریزی‌ها نمی‌تواند در اکتبر اکران شود.

به گزارش The Wrap، فیلم کندی‌من تنها چند هفته بعد از اولین تاخیرش، در 27 آگوست 2021 (5 شهریور 1400) در سینماها اکران خواهد شد.

توضیحات تکمیلی راجع به بازسازی فیلم سینمایی Candyman

این بازسازی از فیلم ترسناک و آیکانیک کندی‌من سال 1992 قرار بود که قبل از برنامه‌ریزی مجدد در 16 اکتبر، در 12 ژوئن پخش خود را در سینماها آغاز کند، اما طرفداران این فیلم باید 10 ماه دیگر منتظر بمانند تا شاهد بازگشت فیلم کندی‌من در پرده نقره‌ای سینماها باشند.

نیا داکوستا (Nia DaCosta)، کارگردان فیلم Candyman درباره اینکه چرا این فیلم باید در سینما اکران شود، گفت:«جوردن پیل (Jordan Peele) و وین روزنفلد (Win Rosenfeld)، داستان فیلم Candyman را مختص پرده نقره‌ای و حال و هوای سینمایی نوشتند که باید آن را فقط در سینماها دید.»

او ادامه داد:«دلیل پخش فیلم کندی‌من در سنیماها فقط به خاطر تماشایی بودنش نیست، بلکه به این دلیل باید در سینماها اکران شود که درباره جامعه و داستان‌هایی است که یکدیگر و ما را شکل می‌دهند. لذت، آسیب، رنج، و داستان‌های فیلم کندی‌من را باید به صورت جمعی تجربه و تماشا کرد.

نیا گفت: «ما می‌خواهیم همه جامعه به صورت جمعی، وحشت و انسانیت فیلم Candyman را تجربه کنند. بنابراین تلاش می‌کنیم که فیلم کندی‌من را یک سال دیگر به عقب بیندازیم تا مطمئن شویم که همه می‌توانند آن را در سینماها ببینند و در این تجربه سهیم باشند.»

قرار است فیلم Candyman در 27 آگوست 2021 (5 شهریور 1400) اکران می‌شود.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

آیا نسخه اولیه کندی من را تماشا کرده اید؟ چه انتظاراتی از بازسازی این فیلم دارید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود