تاریخ انتشار فصل ششم Bojack Horseman مشخص شد + تریلر و کاور

کاور رسمی و تریلر فصل ششم Bojack Horseman

0 471

زمان پخش فصل 6 انیمیشن Bojack Horseman

تاریخ انتشار فصل ششم Bojack Horseman: انیمیشن سریالی Bojack Horseman از آن دسته از انیمیشن های سریالیست که برای بزرگسالان ساخته شده است اصلا به کودکان توصیه نمی شود. تا چند ماه پیش شایعاتی مبنی بر تمام شدن این انیمیشن پس از فصل پنجم وجود داشت که در نهایت سازندگان این انیمیشن خبر از فصل ششم دادند و همه را خوشحال کردند. البته بین این خبر خوش باید گفت که این فصل، فصل پایانی این انیمیشن خواهد بود و پرونده Bojack Horseman برای همیشه در شبکه نت فلیکس (Netflix) بسته می شود. سازندگان تنها با یک پایان بندی خوب می توانند وداع دلنشینی با طرفداران خود داشته باشند.
در ادامه می توانید زمان پخش فصل 6 انیمیشن Bojack Horseman و تریلر مربوط به آن را ببینید.

تریلر فصل ششم انیمیشن سریالی Bojack Horseman

تاریخ انتشار فصل ششم Bojack Horseman

قرار است نیم فصل اول انیمیشن سریالی Bojack Horseman در تاریخ 25 اکتبر 2019 (3 آبان ماه 1398) از شبکه نت فلیکس (Netflix) پخش شود. همچنین نیم فصل دوم این انیمیشن در تاریخ 31 ژانویه 2020 (11 بهمن 1398) پخش شود. همانطور که در اول این خبر ذکر کردم، فصل ششم Bojack Horseman، فصل پایانی این انیمیشن خواهد بود. به شخصه امیدوارم بوجک هورسمن وداع بسیار خوشی با طرفداران خود داشته باشد تا خاطرات خوب خود را خراب نکند.
بار دیگر تاکید می کنم که فصل ششم، فصل آخر این انیمیشن سریالی خواهد بود.س

کاور رسمی از فصل ششم انیمیشن سریالی Bojack Horseman (بوجک هورسمن)
کاور رسمی از فصل ششم انیمیشن سریالی Bojack Horseman (بوجک هورسمن)

بازگشت به زندگی عادی | چیزی که در تریلر دیدیم …

اگر تریلری که بالاتر قرار دادیم را تماشا کرده باشید، متوجه خوشحالی بوجک هورسمن (Bojack Horseman) شده اید و به نظر می رسد این اسب دوست داشتی و معروف، بالاخره به آرامش رسیده است. با این تفاسیر قرار است در این فصل سرنوشت بوجک معلوم شود و همین موضوع ارزش تماشای فصل آخر را دو چندان می کند.
نظر شما در این رابطه چیست؟

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

لازم به ذکر است زمان پخش فصل 6 انیمیشن Bojack Horseman به صورت رسمی توسط نت فلیکس اعلام شده است. نظر خود را در رابطه با فصل آخر این انیمیشن با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود