حالت 5v5 بازی Battlefield V کنسل شد! | خبر ناراحت کننده به طرفداران

کنسل شدن ساخت مود 5 به 5 بازی Battlefield 5 شوکی به طرفداران وارد کرد.

0 144

کنسل شدن ساخت مود 5 به 5 بازی Battlefield 5

نتیجه توسعه حالت 5v5 بازی Battlefield V: همانطور که می دانید بازی Battlefield V (5) نتوانست همانند Battlefield 1 موفقیت های خود را تکرار کند و در دل بازیکنان و طرفداران جا باز کند، چرا که نسخه پنجم بتلفیلد، همانند دیگر بازی های الکترونیک آرتز (EA) فدای سیاست های پول پرستان مدیرانش شد و زمان عرضه، وقتی که طرفداران متوجه میزان ساعات گیم پلی بخش داستانی این سری شدند (5 ساعت) خشمگین تر از قبل شدند، چرا که علاوه بر ساعات گیم پلی کوتاه، هیچ تغییری هم نسبت به نسخه قبلی (Battlefield 1) دیده نمی شد. اما توسعه دهندگان برای جبران این موضوع، قول ساخت مودهای جدید برای تنوع بیشتر در بخش آنلاین دادند که تاکنون هیچگونه (به جز بخش بتل رویال که از کیفیت پایینی برخوردار است) عملی نشده است.
جزئیات بیشتر در رابطه با کنسل شدن ساخت مود 5 به 5 بازی Battlefield 5 را در ادامه بخوانید.

ایده ساخت مود 5v5 در بازی Battlefield V از کجا شروع شد؟

همانطور که می دانید، سری بازی Battlefield (حتی سری قدیمی) علی رغم محبوبیت و جذابیتی که دارند، در بین بازیکنان حرفه ای و ورزش های الکترونیک (Esports) جایگاه خوبی ندارد. سازندگان برای اینکه حضوری داشته باشند در مسابقات ورزش الکرونیکی و جایگاهی در این رشته کسب کنند، ایده ساخت مود 5v5 در بازی Battlefield 5 به ذهنشان خطور کرد، اما این ایده هیچوقت به مرحله تکمیل نرسید و این پروژه ناتمام ماند.
در ادامه دلیل کنسل شدن آن را خواهیم گفت.

دلیل کنسل شدن حالت 5v5 بازی Battlefield V چیست؟

عیب ها و ایرادات فنی بیش از حد و علی الخصوص کمبود محتوا در بازی Battlefield V بر کسی پوشیده نیست. یکی از تهیه کنندگان بازی Battlefield 5 اینگونه توضیح داد: بازی از ایرادات بسیار زیادی رنج می برد و محتویات بازی هنوز کامل نیست و هدف ما هم از ساخت حالت 5v5 بهبود محتویات بازی بود، اما این کار کمی مشکل است و برای همین تصمیم گرفتیم به رفع ایرادات و مشکلات فنی بازی بپردازیم، اما مطمئن باشید در آینده ای نزدیک محتویات جدیدی را به بازی اضافه خواهیم کرد

به نظر می رسد سازندگان بازی، حین ساخت مود 5v5 به نتیجه دلخواهشان نرسیدند و دلیل اصلی کنسل شدن
این مود همین است.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

از صبح که خبر کنسل شدن توسعه حالت 5v5 بازی Battlefield V منتشر شده است
دوباره طرفداران دست به انتقاد زده اند و انصافا بی راه نیست.
نظر شما نسبت به کنسل شدن حالت 5v5 بازی Battlefield V چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود