حالت بتل رویال به Civilization VI اضافه می شود ؛ عجیب اما واقعی + تریلر

بخش Battle Royale در بازی Civilization VI به زودی اضافه می شود

0 174

بخش Battle Royale در بازی Civilization VI (به زودی)

حالت بتل رویال به Civilization VI با آپدیتی اضافه می شود: زمانی که 2K Games به عنوان ناشر بازی Civilization VI و حامی مالی استودیوی Firaxis Games معرفی شد، همه منتظر یک عنوان بسیار جذاب و موفق بودند که دقیقا همین اتفاق افتاد و این بازی استراتژی در سال 2016 منتشر شد و توانست نظر منتقدین و گیمرها را جلب کند. در تازه ترین خبر از دنیای گیم، دیروز استودیوی Firaxis Games با انتشار یک تریلر از بازی خود، خبر از اضافه شدن بخش بتل رویال به بازی Civilization داد که باعث تعجب همگان شد.
در ادامه می توانید تریلر و جزئیات بیشتر را در رابطه با اضافه شدن بخش Battle Royale در بازی
Civilization VI بخوانید.

تریلر معرفی حالت Battle Royale بازی Civilization VI

در تریلر بالا، به خوبی می توانید با بخش بتل رویال (تحت عنوان Red Death) این بازی آشنا شوید.

سبک بتل رویال Civilization VI چگونه است؟

حقیقتا صحبت در رابطه با این موضوع کمی زود است و ما در تریلری که توسط سازندگان بازی منتشر شده است، چیز زیادی را نمی توانیم بفهمیم و اگر اشتباه نکنم این برای اولین بار است که به یک بازی استراتژی بخش بتل رویال اضافه می شود. به شخصه امیدوارم بخش بتل رویال خوب از آب در بیاید.

حالت بتل رویال در یک بازی استراتژی ؛ عجیب اما واقعی!
حالت بتل رویال در یک بازی استراتژی ؛ عجیب اما واقعی!

چه زمانی حالت بتل رویال به Civilization VI اضافه می شود؟

بازی Civilization VI در ماه جاری (سپتامبر) میزبان یک آپدیت خواهد بود که پس از عرضه آن، حالت بتل رویال، تحت عنوان Red Death به این بازی استراتژی اضافه می شود. لازم به ذکر است این آپدیت هم برای کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) و هم برای رایانه های شخصی (PC) منتشر می شود، اما حالت بتل رویال (Red Death) تنها به رایانه های شخصی (PC) اضافه می شود و متاسفانه بازیکنان کنسول نینتندو سوییچ از آن بی نسیب خواهند ماند.
به هرحال در ماه جاری بخش Battle Royale در بازی Civilization VI را می بینید.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ با خبر شوید:

تا زمان اضافه شدن این بخش به بازی Civilization VI باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد و طبیعتا فعلا قضاوت کردن زود است. به هرحال امیدوارم بخش خوبی از آب در بیاید.
نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود