تاریخ انتشار Season 4 بازی Apex Legends مشخص شد

سیزن چهارم Apex Legends چگونه خواهد بود؟

0 1,145

همه چیز درباره فصل چهارم بازی ایپکس لجندز

تاریخ انتشار Season 4 بازی Apex Legends: چیزی تا عرضه فصل 4 بازی پرطرفدار و بتل رویالی Apex Legends باقی نمانده است و ما نیز مثل رسم همیشگی، چند مدت قبل از انتشار رسمی Season جدید، به بررسی جزئیات و ویژگی هایی که قرار است در فصل مذکور به بازی اضافه شوند می پردازیم. ریسپاون (Respawn) نشان داده است تا جایی که امکان دارد به حرف طرفداران خود گوش می دهد، این را می توان از متنوع تر شدن Season 3 این بازی فهمید. تاکنون چند اطلاعات رسمی از فصل چهارم بازی ایپکس لجندز منتشر شده است که در ادامه قصد داریم با یکدیگر آنها را بررسی کنیم.
همچنین در ادامه زمان عرضه فصل چهارم بازی ایپکس لجندز نیز قرار گرفته است.

بررسی اطلاعات موجود از سیزن 4 ایپکس لجندز

تاریخ انتشار Season 4 بازی Apex Legends

طبق اعلام رسمی الکترونیک آرتز (EA) و استودیو سازنده بازی، یعنی ریسپاون (Respawn) سیزن چهارم به طور رسمی از 4 فوریه 2020 (15 بهمن 1398) آغاز به کار می کند. لازم به ذکر است فصل جدید توسط یه آپدیت به بازی اضافه خواهد شد و طبق انتظار، لجند، مپ و اسلحه جدید به بازی اضافه خواهند شد.

تصویری از اسلحه Sentinel
تصویری از اسلحه Sentinel

اضافه شدن اسلحه Sentinel و لجند Forge

اسلحه جدید Sentinel نام دارد از نوع Sniper می باشد، اما انتظار کاربران حداقل معرفی یک اسلحه جدید SMG بود و برخی ها نسبت به این موضوع (اسلحه جدید Sentinel) ابراض ناراحتی کرده اند. همچنین گفته می شود لجند جدید Forge نام دارد و احتمالا در چند روز آینده، ویدیوهای بیشتری از قابلیت های این لجند و علی الخصوص خط داستانی وی منتشر شود تا کاربران با یک آمادگی کامل به سراغ Season 4 بازی Apex Legends بروند، دقیقا همانند معرفی های مربوط به لجند کریپتو (Crypto) پیش از آغاز Season 3.

این هم یک تصویر جالب از لجند فصل چهارم ایپکس (Forge)
این هم یک تصویر جالب از لجند فصل چهارم ایپکس (Forge)

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شو!

به نظر شما فصل چهارم بازی ایپکس لجندز همانند سیزن سوم جذاب می شود؟
نظرات خود را در رابطه با فصل چهارم بازی ایپکس لجندز با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود