بازی Apex Legends دو ساله شد [پاسخ مدیر EA به سوالات خیلی مهم]

0 85

این هفته، هفته شلوغی برای بازی ایپکس لجندز محسوب میشد. نه تنها روز قبل سیزن 8 منتشر شد، بلکه EA اعلام کرد که نسخه نینتندو سوییچ بازی در تاریخ 9 مارچ در دسترس قرار میگیرد. همچنین EA اعلام کرد که چطور تعداد بازیکنان بازی افزایش پیدا کرد و این قضیه چه تاثیری رویشان داشت.

مدیرعامل EA، اندرو ویلسون، فاش کرد که تعداد بازیکنان طی هر سال 30 درصد رشد دارد.

اکنون در جشن دو سالگی انتشار بازی Apex Legends قرار داریم و در هر سال شاهد رشد 30 درصدی تعداد بازیکنان بودیم. شتاب بالای این آمار موفقیت ما بود. ما این موفقیت را مدیون تیم با استعداد ریسپاون بودیم که با سیزن های جذاب در محتوای سرویس زنده بازی و روایت داستانی و رویداد های سرگرم کننده، باعث شدند که بازیکن های جدید زیادی به بازی جذب شوند. میزان رقابتی بودن بازی و رویداد های اخیر در ماه نوامبر، باعث شد رکوردی در مدت زمان تماشا و تعداد دنبال کننده ها داشته باشیم.

-اندرو ویلسون، مدیرعامل EA

طی یک رویداد پرسش و پاسخ، مدیر ارشد مالی و مدیر ارشد عملیاتی EA، بلیک جورجنسن، فاش کرد که تا 3 یا 4 ماه دیگر نسخه موبایلی این بازی برای گروه محدودی منتشر میشود و همچنین تایید کرد که ژاپن دومین کشور با بیشترین تعداد بازیکن در ایپکس لجندز است. به همین خاطر است که EA تصمیم به انتشار نسخه نینتندو سوییچ بازی دارد (کنسول نینتندو سوییچ، کنسول پرطرفداری در ژاپن است).

ماریو لو:

خیلی ممنون که به سوالات پاسخ میدهید. من یک سوال درباره ایپکس و یک سوال هم درباره فیفا موبایل دارم. اول اینکه ما خیلی برای نسخه نینتندو سوییچ که در ماه مارچ منتشر میشود، بازی هیجان زده هستیم. تا کنون 80 میلیون نسخه از نینتندو سوییچ در سراسر جهان به فروش رفته است و ژاپن در حال حاضر دومین بازار بزرگ این بازی است. با توجه به این حقایق میتوانید به ما بگویید که آیا فروش سالانه بازی از نسخه موبایل و نینتندو به 1 میلیارد دلار خواهد رسید یا خیر؟

بلیک جورجنسن (مدیر ارشد مالی EA):

در ایپکس، همانطور که بهش اشاره کردید، ژاپن دومین بازار بزرگ بازی است، که خیلی ازین بابت خوشحالیم. و این را نیز میدانیم که نینتندو بزرگترین و پرطرفدار ترین کنسول در ژاپن است.

و این دقیقا همان دلیلی است که ما تصمیم گرفتیم نسخه نینتندو بازی را منتشر کنیم. همچنین میدانیم که نینتندو یک تجارت جهانی است و فقط مختص ژاپن نیست. ما فکر میکنیم که ترکیب نینتندو سوییچ، ایپکس لجندز و ایپکس موبایل خیلی قدرتمند خواهد بود. تصمیم داریم که در بازه زمانی 3 یا 4 ماه دیگر به صورت محدود، نسخه موبایل بازی را منتشر کنیم و امیدواریم که خیلی سریع جایگاهی در بازار جهانی کسب کند.

مشخص است که جا افتادن بازی در چین به علت مشکلات موجود کمی بیشتر طول میکشد، اما در دیگر نقاط دنیا این مشکلات را نمیبینم. اما مطمئن هستیم که این دقیقا همان محصولی است که میخواهیم ارائه بدهیم. من فکر میکنم که تیم ما کاملا متمرکز بر این هستند که یک محصول بی نقص و عالی به بازار جهانی ارائه بدهند.

با توجه به پرطرفدار بودن نینتندو سوییچ در ژاپن و کشور های دیگر و اینکه Apex Legends یک بازی رایگان است، خیلی تعجب بر انگیز نیست اگر رشد بازیکنان این بازی در سال بعد بیشتر از 30 درصد باشد.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به بازی ایپکس لجندز (Apex Legends) چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود