نسخه ریمستر بازی Alan Wake درحال توسعه می باشد

نسخه ریمستر شده آلن ویک (Alan Wake) به زودی عرضه می شود

0 228

نسخه Remaster بازی آلن ویک درحال توسعه است

نسخه ریمستر بازی Alan Wake: چند وقت قبل در رابطه با ساخت نسخه دوم بازی آلن ویک (Alan Wake)، توسط رمدی (Remedy Entertainment) صحبت کرده بودیم و تا همین هفته قبل شایعات مربوط به آن بسیار داغ شده بود، به طوری که مدیر استودیوی Remedy به ساخت نسخه دوم (Alan Wake 2) به طور رسمی ابراز علاقه کرد و گفت زمانی که بفهمند توانایی ساخت نسخه دوم را دارند، حتما این کار را انجام خواهند داد، طوری که هیچ یک از خاطرات خوش طرفداران، به دلیل کیفیت پایین بازی خراب نشود. به نظر می رسد رمدی فعلا قصد ساخت نسخه دوم یا رسانه ای کردن آن را ندارد، چرا که شایعاتی مبنی بر توسعه نسخه ریمستر شده Alan Wake 1 وجود دارد.
در ادامه می توانید جزئیات بیشتر از نسخه Remaster بازی آلن ویک را بخوانید.

نسخه Remaster بازی Alan Wake چه زمانی عرضه می شود؟

البته هوز خود رمدی (Remedy Entertainment) هنوز هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده است و گفته می شود نسخه ریمستر شده آلن ویک برای کنسول های نینتندو سوییچ (Nintendo Switch)، پلی استیشن 4 (PS4) و علی الخصوص اکس باکس وان (XBOX ONE) عرضه شود. هنوز معلوم نیست که آیا این نسخه برای رایانه های شخصی (PC) عرضه می شود یا خیر، اما هرچه که باشد احتمالش بسیار کم است.
در ادامه به جزئیات بیشتری در رابطه با این موضوع می پردازیم.

نسخه ریمستر بازی Alan Wake توسط استودیو ویرچیوس (Virtuos) توسعه داده می شود

حتما شما با استودیوی ویرچیوس (Virtuos) آشنایی دارید، این تیم بر سر پروژه بازی Quantum Break با رمدی (Remedy Entertainment) سابقه همکاری دارد و وظیفه پورت این بازی روی رایانه های شخصی (PC) را برعهده داشته است. طبق اطلاعاتی که توسط یکی از اعضای تیم ویرچیوس لو رفته است، آنها وظیفه توسعه ریسمتر بازی آلن ویک را برعهده دارند.
باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی می افتد.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظرات خود را نسبت به نسخه Remaster بازی آلن ویک با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود