آپدیت 7.24 بازی Dota 2 منتشر شد [بررسی ویژگی ها]

0 129

بروزرسانی 7.24 دوتا 2 عرضه شد

آپدیت 7.24 بازی Dota 2: بعد از مدت ها انتظار، بالاخره ولو (Valve) دست به عرضه یک بروزرسانی برای بازی محبوب و پرطرفدار خود یعنی دوتا 2 زد. اگر از بازیکنان این بازی باشید، حتما می دانید که بروزرسانی های Dota 2 به هیچ عنوان ساده نیستند و معمولا وقتی یک آپدیت عرضه می شود، تغییرات اساسی را روی بازی ایجاد می کند که طبق گفته های ولو، همه این بروزرسانی ها جهت بالانس شدن بازی عرضه می شوند. البته سابقه داشته است که بروزرسانی ها به جای بالانس کردن بازی، بالانس قبلی را نیز از بین برده است. همانطور که از قبل نیز انتظار می رفت، این بروزرسانی تغییرات نسبتا بزرگ و قابل بحثی روی آیتم ها، هیروها و مکانیزم بازی ایجاد کرده است.
در ادامه بیشتر راجع به بروزرسانی 7.24 دوتا 2 صحبت خواهیم کرد.

بروزرسانی 7.24 را چگونه تهیه و دریافت کنیم؟

جهت اعمال تغییرات روی بازی خود، می بایست از طریق برنامه استیم (Steam) آپدیت بازی را دریافت کنید و روی دانلود قرار دهید. لازم به ذکر است از زمان عرضه رسمی این آپدیت، گزارش های زیادی مبنی بر دانلود نشدن و اعمال نشدن تغییرات به دست ولو رسیده است که انتظار می رود، تا 48 ساعت آینده مشکلات به طور کلی برطرف شوند.
نکته عجیب ماجرا اینجاست که برای برخی حجم بروزرسانی متغیر است!

آپدیت 7.24 بازی Dota 2 به طور کلی چه تغییراتی ایجاد کرده است؟

به طور کلی می توان به مهمترین آنها اشاره کرد: Courier ها بعد از رسیدن به لول 25، دیگر نمی توانند از آیتم ها استفاده کنند. زمان زنده شدن شما افزایش یافته است (با توجه به سطحی که دارید). GPM Tallent ها برای همیشه از بازی حذف شدند. Snapfire و Void Spirit به Captain Mode اضافه شدند.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید!

نظر شما نسبت به بروزرسانی 7.24 دوتا 2 چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود