تاریخ انتشار 6 قسمت اضافه فصل دهم سریال The Walking Dead مشخص شد

0 8,553

6 قسمت ویژه فصل 10 واکینگ دد چه زمانی پخش می شود؟ [تاریخ انتشار]

شبکه AMC روز پنج‌شنبه اعلام کرد که 6 قسمت ویژه فصل 10 واکینگ دد در ماه فوریه (اسفند) پخش می‌شود. 6 اپیزود ویژه فصل دهم این سریال آخرالزمانی و زامبی‌طوری واکینگ دد در ساعت 21 شب 28 فوریه (10 اسفند) روی آنتن شبکه AMC و AMC Plus می‌رود. با سایت پلی مگ همراه باشید.

شش قسمت ویژه سریال مردگان متحرک

بازیگرانی همچون رابرت پاتریک (Robert Patrick)، هیلاری برتون مورگان (Hilarie Burton) و ستاره جدید اوکیا ایمه-آکواری (Okea Eme-Akwari)، هر پنج‌شنبه به عنوان مهمان در 6 اپیزود ویژه فصل دهم سریال The Walking Dead حضور خواهند داشت.

عناوین و داستان جزئی 6 اپیزود ویژه فصل دهم سریال The Walking Dead

در ماه سپتامبر اعلام شد که فصل یازدهم سریال مردگان متحرک، آخرین فصل از سریال The Walking Dead خواهد بود. بازیگرانی همچون نورمن ریدس (Norman Reedus) و ملیسا مک‌براید (Melissa McBride) هم در سریال‌های اسپین‌آفی خودشان به نقش‌آفرینی خواهند پرداخت. سریال دیگر اسپین‌آفی مردگان متحرک به نام The Walking Dead: World Beyond هم به تازگی از شبکه AMC پخش خود را شروع کرده است.

در ادامه عناوین و بخشی از داستان هر شش قسمت ویژه از سریال مردگان متحرک را آوردیم.

داستان 6 قسمت اضافه و ویژه فصل دهم سریال The Walking Dead درباره چیست؟
داستان 6 قسمت اضافه و ویژه فصل دهم سریال The Walking Dead درباره چیست؟

توضیحات این شش قسمت دارای اسپویل است و اگر نمی‌خواهید داستان این شش قسمت اسپویل شود، از خواندن ادامه مقاله صرف نظر کنید.

EPISODE 1017 – “Home Sweet Home”

اپیزود 1017 – «هیچ کجا خانه آدم نمی‌شود»

در اولین قسمت از 6 اپیزود ویژه فصل دهم سریال The Walking Dead، مگی با بازی لورن کوهن (Lauren Cohan) را می‌بینیم که با داستانی برمی‌گردد، اما حتی زمانی که با گذشته‌اش روبرو می‌شود، آمادگی این را ندارد که آن را به اشتراک بگذارد. زندگی نگان (Negan) با بازی جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) هم دوباره به خطر می‌افتد. از طرفی شخصیت دریل با بازی نورمن ریدس (Norman Reedus) را در این قسمت می‌بینیم که به همراه مگی با یک تهدید ناشناخته و نادیده‌ای مبارزه می‌کنند.

کارگردان این قسمت: دیوید بوید (David Boyd)

نویسندگان این قسمت: کوین دیبولد (Kevin Deiboldt) و کوری رید (Corey Reed)

 

EPISODE 1018 – “Find Me”

اپیزود 1018 – «مرا پیدا کن»

قسمت دوم از 6 اپیزود ویژه فصل دهم سریال The Walking Dead زمانی را نشان می‌دهد که دریل و کارول با بازی ملیسا مک‌براید با یک کلبه قدیمی مواجه می‌شوند و این رویارویی باعث می‌شود که ماجراهای این دو کنار برود. این کلبه قدیمی دریل را به سال‌ها قبل برمی‌گرداند؛ زمانی که او بعد از ناپدید شدن ریک، گروه را ترک می‌کند و زمانی را تجسم می‌کند که بی‌شباهت به آخرالزمان نیست.

کارگردان این قسمت: دیوید بوید (David Boyd)

نویسندگان این قسمت: نیکول میرانته-متیوز (Nicole Mirante-Matthews)

 

EPISODE 1019 – “One More”

اپیزود 1019 – «کمی بیشتر»

گابریل با نقش‌آفرینی ست گیلیام (Seth Gilliam) و آرون با بازی راس مارکوند (Ross Marquand) برای بازگشت به الکساندریا (Alexandria)، به دنبال غذا و لوازم مورد نیازشان می‌روند، اما در همان زمان تراژدی بزرگی رخ می‌دهد و زمانی که در مقابل آزمون نهایی قرار می‌گیرند، ایمان و تمام خوش‌بینی‌هایشان نابود می‌شود.

کارگردان این قسمت: لورا بلزی (Laura Belsey)

نویسندگان این قسمت: اریک مائونتین (Erik Mountain) و جیم بارنز (Jim Barnes)

 

EPISODE 1020 – “Splinter”

اپیزود 1020 – «تکه تکه»

در یکی از 6 قسمت ویژه فصل 10 واکینگ دد می‌بینیم که یوجین (Eugene) با بازی جاش مک‌درمیت (Josh McDermitt)، ایزیکل با نقش‌آفرینی کاری پیتون (Khary Payton)، یومیکو با بازی الینور ماتسورا (Eleanor Masturra) و پرنسس با بازی پائولا لازارو (Paola Lazaro) دستگیر و از یکدیگر جدا می‌شوند. در این میان پرنسس با خاطراتی که از گذشته تلخ‌اش به جایی مانده، دست و پنجه نرم می‌کند و سعی می‌کند با کمک ایزیکل به طریقی فرار کند.

کارگردان این قسمت: لورا بلزی (Laura Belsey)

نویسندگان این قسمت: جولیا رانچمن (Julia Ruchman) و ویوین تسی (Vivian Tse)

 

EPISODE 1021 – “Diverged”

اپیزود 1021 – «انشعاب / واگرا»

قسمت پنجم از 6 اپیزود ویژه فصل دهم سریال The Walking Dead ما را با جدایی دو شخصیت روبرو می‌کند. دریل و کارول وارد دوراهی جاده قرار می‌گیرند و مجبور می‌شوند راه خود را از یکدیگر جدا کنند. هر کدام برای زنده ماندن و بقا راه خود را انتخاب می‌کنند، اما در این مسیر راحت‌ترین چالش‌ها به دشوارترین چالش‌ها تبدیل می‌شود. آیا در سفری که این دو با مشکلات طاقت‌فرسایش روبرو می‌شوند، به این نقطه می‌رسند که رابطه دوستی خود را اصلاح کنند یا اینکه فاصله آنها دائمی می‌ماند؟

کارگردان: دیوید بوید (David Boyd)

نویسندگان: هدر بلسون (Heather Bellson)

 

EPISODE 1022 – “Here’s Negan”

اپیزود 1022 – «نگان اینجاست»

در آخرین اپیزود از 6 قسمت ویژه فصل 10 واکینگ دد خواهیم دید که کارول، نگان را در این سفر با خود همراه می‌کند و امیدوار است تمام تنش‌های روبه افزایش به حداقل برسد. نگان به اتفاقاتی که او را به این نقطه رسانده، واکنش نشان می‌دهد و درباره آینده‌اش به یک نتیجه می‌رسد.

کارگردان این قسمت: لورا بلزی (Laura Belsey)

نویسندگان: دیوید لزلی جوهانسون-مک‌گلدریک (David Leslie Johnson-McGoldrick)

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به فصل دهم واکینگ دد چیست؟
آیا موافق نوشته شدن مقاله نقد و بررسی این فصل هستید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود