اطلاعیه: مشکل آیتم شاپ و فعالسازی سفارش های فورتنایت حل شد

20 1,161

قسمت هایی از متن که روی آنها خط کشیده شده است، به معنی قدیمی بودن اطلاعیه است!

امکان تغییر لحظه به لحظه وضعیت وجود دارد!

جدیدترین اطلاعیه (آپدیت 4 اسفند 1399)

از امروز تمامی سفارش ها مثل گذشته بدون مشکل فعال می شوند اما توجه داشته باشید محصولات باندل جوکر، استارتر پک و 13500 ویباکس فقط روی ریجن ترکیه فعال می شوند. احتمالا این مورد نیز طی چند روز آینده حل شود. اما در کل اگر می خواهید ویباکس، بتل پس و کلا محصولات فورتنایت بخرید، همانند گذشته می توانید از بخش فروشگاه اقدام نمایید.

با تشکر از تمامی مشتریان عزیزی که در این مدت صبور بودند و تا انتها همراهیمان کردند

اطلاعیه (آپدیت 2 اسفند 1399)

همانطور که می دانید، ایران در لیست تحریم های شرکت اپیک گیمز قرار دارد و فارغ از اینها ارزش پول ملی کشور بسیار پایین است. فروشگاه های گیمینگ در ایران و کشورهایی که شرایط مشابه با ما دارند، از طریق روش ها و متدهایی با واحد پول کشورهایی که نسبت به دلار و یورو به صرفه تر باشند، محصولا گیمینگ (مثلا ویباکس) را در فروشگاه های خود موجود می کنند.

ما و تمامی فروشگاه های فورتنایت در ایران، با یک متد خاص، با قیمت بسیار کم (نسبت به خرید با دلار یا یورو) محصولات را موجود می کردیم اما بعد از آپدیت 28 بهمن، متد فعالسازی با مشکل روبرو شد و امکان پرداخت وجود نداشت و طبق تجربه و مشکلات مشابهی که در برخی از روزها رخ می داد، انتظار داشتیم تا در همان روز مشکل حل شود و بتوانیم به فعالسازی سفارش ها ادامه دهیم، اما …

از امروز محصولات فورتنایت را می توانیم فعال کنیم اما با شرایط خیلی خاص

همانطور که در اول اطلاعیه ذکر کردم، اپیک گیمز به طور کلی (تا این لحظه) جلوی متد فعالسازی قبلی ما و فروشگاه های دیگر را گرفته است، این به معنی اتمام فروشگاه های فورتنایت در ایران نیست اما درحال حاضر شرایط فعالسازی محصولات فورتنایت طوری است که طبیعتا باعث کاهش شدید مشتری ها می شود.

درحال حاضر فعالسازی محصولات فورتنایت فقط روی اکانت هایی که اپیک گیمز آنها ریجن ترکیه باشد (اگر ترکیه هم نباشد، باید حتما ریجن اکانتشان قابل تغییر باشد و قفل نباشد) انجام می شود.

تا این لحظه تمامی سفارش هایی که از 28 بهمن 1399 ثبت شده بودند و ریجن آنها ترکیه بود و قفل نبود و قابل تغییر بود را با کمی مکافات فعال کردیم.

سفارش هایی که فعال نشدند به معنای این است که شرایط ذکر شده را ندارند و تا این لحظه از اکثر مشتری ها شماره کارت، جهت عودت وجه دریافت شده است تا به طور همزمان عودت وجه را انجام دهیم.

اگر ریجن اکانت من قفل باشد و قابل تغییر نباشد و روی ترکیه تنظیم نشده باشد، دیگر محصولات فورتنایت را نمی توانم سفارش دهم؟

اگر شما شرایط فوق را نداشته باشید به معنی این است که باید از سفارش و فعالسازی محصولات فورتنایت روی ریجن خود خداحافظی کنید (تا این لحظه!)

به طور مثال اگر ریجن اکانت شما آمریکا باشد و قابل تغییر نیز نباشد، مجبور هستید که به صورت دلاری پرداخت را انجام دهید که قیمت آن با توجه به قیمت بالای ارز، بسیار بالاتر از فروشگاه ها در می آید و با توجه به اینکه جلوی متد قدیمی بسته شده است، احتمال اینکه فروشگاه های فورتنایت این کار را برای شما انجام دهند خیلی خیلی پایین است.

شواهد اینطور نشان می دهند که متد فعالسازی ما و سایر فروشگاه ها توسط اپیک گیمز بسته شده است و احتمال اینکه اوضاع دوباره مثل سابق شود بسیار پایین است. البته ممکن است بتوانیم متد جدیدی پیدا کنیم تا مثل سابق و بدون محدودیت ریجن و … به فعالسازی سفارش ها بپردازیم اما تا این ساعت باید بپذیریم که اوضاع مثل قبل نمی شود.

احتمال اینکه طی چند روز آینده اوضاع تغییر کند وجود دارد؛ اما اطلاع رسانی بالا، آخرین وضعیت ما و سایر فروشگاه ها است.

پیشنهاد ما به کسانی که دیگر امکان تهیه ویباکس جهت خرید از آیتم شاپ را ندارند

ریجن اکانت های گیفتینگ فروشگاه پلی مگ روی کشور ترکیه تنظیم شده است و می توانید بدون مشکل اکانت های خود را شارژ کنیم. پیشنهاد ما به تمامی پلیرهای فورتنایت و مشتری های پلی مگ این است تا از خدمات گیفتینگ ما استفاده کنند. چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ سرعت ارسال، خیلی خیلی بهتر از ویباکس است.

با توجه به مشکلات ذکر شده برای فروشگاه ها و پلیرهای فورتنایت ایرانی، 90 درصد مشتریان ویباکس، به سمت خدمات گیفتینگ هجوم آورده اند و همانطور که می دانید هر اکانت می تواند در روز فقط 5 عدد اجازه گیفت کردن دارد (ما 5 اکانت داریم که روی هم می شود روزی 25 عدد)، پس لطفا اگر قصد خرید دارید، ترجیحا قبل از خرید در تلگرام، اینستاگرام، واتساپ، کامنت ها، ایمیل سایت به صورت پیامکی اطلاع دهید (اجباری نیست اما اگر این کار را انجام دهید خیلی بهتر است)

جهت دیدن قیمت و خرید خدمات گیفتینگ فورتنایت پلی مگ روی متن سبز کلیک کنید.

 

قیمت خدمات گیفتینگ فورتنایت پلی مگ
قیمت خدمات گیفتینگ فورتنایت پلی مگ

 

جریان چیست؟

 

بعد از آپدیت 28 بهمن 1399، مشکلات خیلی زیادی در بازی فورتنایت به وجود آمد؛ از کرش خوردن و ری استارت شدن پی سی بعد از ورود به بازی گرفته تا عدم امکان استفاده از اسکین های خریداری شده؛ تا 12 ظهر تاریخ 29 بهمن، فقط امکان فعالسازی ویباکس وجود داشت، اما فعالسازی محصولاتی مثل سیو د ورلد، ویباکس، بتل پس، کرو پک، باندل جوکر و … امکانپذیر نبود. تا اینکه از ساعت 13 به بعد فعالسازی ویباکس نیز با مشکل روبرو شد.

تا ساعت 13:45 دقیقه، موجودی ویباکس تمامی اکانت های گیفتینگ (5 اکانت) ما به اتمام رسید و مشتریانی که بعد از این ساعت سفارش ثبت کردند، نتوانستند گیفت های خود را دریافت کنند، چون همانطور که گفتم موجودی ویباکس هر 5 اکانت گیفتینگ ما به اتمام رسید و برای اینکه بخواهیم به ارسال گیفت ها ادامه دهیم، نیاز به ویباکس داشتیم، اما با توجه به مشکلات آیتم شاپ فورتنایت، هیچ سفارش و محصولی قابل فعالسازی نبود.

تا این لحظه: ساعت 21:36 دقیقه – 30 بهمن 1399 هنوز مشکلات ادامه دارند.

چرا این اطلاع رسانی را در سایت اضافه کردیم؟

با توجه به تعداد بالای مشتریان و هموار شدن آنها بعد از آپدیت 28 بهمن 1399، تا جایی که امکان داشت به مشتری ها در اینستاگرام، تلگرام + کانال تلگرام، واتساپ، تماس تلفنی و پیامک اطلاع رسانی کردیم اما بنا به دلایلی (مثل نداشتن تلگرام، یا پاسخگو نبودن تلفن) ارتباط با خیلی از مشتریان عزیز امکانپذیر نبود.

همچنین متاسفانه خیلی از عزیزانی که به تازگی با سایت ما آشنا شده اند و یا فقط با بخش فروشگاه فورتنایت آشنایی دارند، بسیار نگران شدند، ما تا جایی که امکان داشت و دارد سعی داریم تا نگرانی تک تک مشتریان عزیز برطرف شود.

آیا این مشکلات فقط برای فروشگاه فورتنایت پلی مگ وجود دارند؟

خیر! همانطور که در اول این اطلاع رسانی ذکر کردم، مشکل از سمت اپیک گیمز است و برای تمامی فروشگاه ها نیز این مشکل برقرار است.

اطلاع رسانی و اخبار مهم را از کانال تلگرام سایت پلی مگ دنبال کنید

ما در تمامی شبکه های اجتماعی فعالیت داریم و پاسخگو هستیم؛ اما برای ارتباط با ما و پیگیری اخبار مهم (مثل تخفیف های فروشگاه – اطلاع رسانی مشکلات و … حتما در کانال تلگرام عضو شوید).

آیدی کانال تلگرام: Playmag_Channel@
آیدی مدیریت: Playmag_IR@

محصولات فورتنایت بعد از درست شدن سرورهای اپیک گیمز دوباره در سایت موجود می شوند

 

20 دیدگاه
 1. معراج حسین قلی خانی می گوید

  این اپیکم شورشو درآورده ها
  یه اپدیت مثل ادم نمیده گند زد همه چی رو خراب کرد من میخواستم اسکین های هیرو رو بخرم
  ای کاش بازم برگرده
  مرسی از پلی مگ

  1. admin می گوید

   متاسفانه ما هم معطلیم …
   🌹

 2. Amir می گوید

  سایتتون حرف نداره دمتون گرم کارتون درسته کسی که صادق باشه باید دیده بشه منظورم سایتتونه ❤❤❤

  1. admin می گوید

   🌷

 3. Iliya می گوید

  واقعا یه همچین اطلاع رسانی نیاز بود. ممنون برای مقاله

  1. admin می گوید

   ممنون بابت همراهیتون
   امیدوارم مشکلات سریع تر حل بشند

 4. مهدی خلیلی می گوید

  سایتتون بهترینه این مشکلات و عزیت ها از سمت اپیک زیاد بوده و هست ولی نمیتونه برای قابل اعتماد بودن سایت شما شکی ایجاد کنه و من سایتی قابل اعتماد تر از شما ندیدم شاید بعضی وقت ها دیر تر از سایت های دیگه فعال سازی کنید ولی بزرگ ترین مزیتون اینه که پاسخگویی و اطلاع رسانی به مراطب قوی تری نسبت به بقیه شاپ ها دارید 🌹🌹

  1. admin می گوید

   مهدی جان، خیلی ممنون بابت همراهی همیشگیتون
   بهتون قول میدم توی سال جدید تغییرات خیلی بزرگی اتفاق میفته که انشاءالله رضایت تمامی عزیزان رو بتونیم جلب کنیم

 5. Hosimh می گوید

  بچه ها تقصیر این بنده خدا ها که نیست مشکل اپیک گیمزه

 6. مینو *_* می گوید

  امین جان خسته نباشید به شخصه خیلی به شما اعتماد دارم و میدونم کاری رو میکنید که به صلاح همه باشه

  1. admin می گوید

   🌹

 7. علی می گوید

  دیروز درست شد

  1. admin می گوید

   به طور کامل درست نشده؛ چند دقیقه دیگه این صفحه بروزرسانی میشه و شرایط جدید اعلام میشه

 8. Kia می گوید

  با سلام اگر امکانش هست تغییر ریجن به ترکیه رو اموزشس رو قرار بدید

  1. admin می گوید

   سلام؛ چشم حتما

 9. سامیار می گوید

  سلام ریجن اکانت اپیکم انگلیسه یعنی دیگه نمیتونم ویباکس بخرم؟

  1. admin می گوید

   سلام
   1- اگر قفل هست، از ما دیگه نمیتونید بخرید (فعلا)
   2- پیشنهاد من به شما استفاده از خدمات گیفتینگ هست

 10. مهدیار می گوید

  سلام بر شما
  خسته نباشید
  واقعا من نمیدونم این اپیک گیمز چشه
  ببخشید من اگر به هر ۵ تا آیدیتون اد فرند بدم و یک آیتم گیفتینگ سفارش بدم تا چند روز فعال میشود؟
  راستی واقعا سایتتون عالی است

  1. admin می گوید

   سلام مهدیار جان
   1- فردا دوباره اطلاع رسانی جدید میکنیم (کمی از مشکلات حل شدند)
   2- اگر فرند باشید و 48 ساعت گذشته باشه، هر زمان که آنلاین باشیم (اگر موجودی گیفتمون تموم نشده باشه) گیفت میکنیم

 11. ایلیا می گوید

  مهدیار جان نگو اپیک چشه بگو ……… چشه😡😡😡

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود